Koyu Milliyetciyim. Fakat Mhpli kizlari ve de ülkücülerin cogunu sevmiyom? Sizce Ben Normal Miyim?

Mhpli kızları sevmiyom ;) ;) %80 lik kismini. Ülkücüyüm diyenleride sevmiyom. K. rde kardes demeler, Türklugu islamdan sonra gormeler. Mhpli kizlarida sevmem. Tanidiklarim malum irkkle konusan sevgili olan kizlardir. Mhpye antisempatim var

Güncellemeler:
Ulkuculeri cok sevmem. Ama bunlara saldiran olursa korurum bunlari

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Normalsin bence hatta bu sözün seni takdir etmemi sağlıyor :) Tebrikler böyle öz eleştiri yapan insanları görmek güzel, düşünebilen insanları görmek güzel :)

Alkışlar sana! :) :) .)

2|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Türkçüyüm. Kemalist Türkçülerden nefret diyorum. Türkçü olduğunu söyleyip gevşek gevşek hareket yapanlardan karı kız kovalayanlardan veya norospu gibi davranıp giyinen poz veren sözde milliyetçi kızlardan nefret ediyorum. Bu kutsal davanın adını lekeleyip prim amaçlı kullananlardan nefret ediyorum. Samimiyetsiz ideoloji sürrtüüüğü asenalardan ve bunların erkek versiyonlarından nefret ediyorum.

Geçen burada bir mhpli kız benim ayrılıkçı kürt sevgilim olmuştu dedi. İşte bu dava böyle sürrrtüklere kaldı. böyle norospulara ve bunun erkek versiyonlarına kaldı. Yakındır Tigir:Er'e biat etmem. Bunlarla aynı safta olacağıma deli diye anılırım daha iyi.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim eic için. Eğer bu davayı ilerletmek istiyorsak aramızdan bu çürük elmaları ezmek zorundayız.

• Simdiki kizlar erkekler bati usagi ;) Kizlarin giyimi ahlagi sifir. Bunlar batidanda tehlikeli. Erkeklerde oyle. Batililar bunlardan daha ahlakli. Ataturk laikligi cumhuriyeti getirdi cok iyi yapti ama halkta akil yok. Ataturk Türk Genci ozunde kalmali demistir. Bu lafi arastir

• Biliyorum o Türkiye özüne dönecektir demiştir bu gerizekalılar ise yanlış anlamış ve avrupalı olmayı çağdaş olmak sanmıştır bu sebepten kemalistlerden nefret ediyorum.

Kızlar Ne Diyor 3

• Olabilir kardeş

0|1
    0|0
  • Ben bir asenayım 😄

0|1
    0|0
  • Allah aşkına beni de sevme. Tamam biliyom zaten sevmiyon

0|0
    0|0
    • Cevap vermeye degmez basit bir kizsin ;) eksi vermek isterdim sana

• :) :) haklısın bu siteden kurtulmam lazım.
      Yalniz bana basit derken yazdiklarina bir bak

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...