Teşhirciliğe bakış açınız nedir?

Ünlü bir mağazanın vitrininde sergilenen bir telefon ya da televizyon gibi kadınlarımızın sosyal platformlarda kendilerini sergilemelerini etik buluyor musunuz? Yoksa ekranın yanı başında birinin kendini sergileyeceği zamanı sabırsızlıkla mı bekliyorsunuz? Yoksa sende mi kendini teşhir ettin buralarda ya da başka bir yerde?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Teşhir hep ucuza gider.. tercih tabi. Uzak olsunlar..

0|1
    0|0
    • Yani... Mağazalarda öyle. :) Kadınlarda da mı öyle acaba? Yotçrum için ağzına sağlık.

• Eig icin tesekkurler..

• Rica ederim.

En İyi Erkek Görüşü

• Benim tanıdığım bir arkadaşım vardı internetteki hali ile gerçekteki hali yüzde 90 farklıydı.
    İnternette ismi bile değişikti fotoları değişik değişik sözleri değişik yazıları değişik gerçekte gücsüz bişeydi internette herkese laf atan aslan gibi :D
    Bence bu bir hastalık

0|0
    0|0
    • Katılıyorum güzel kardeşim. :) Diyorsun ver bir orduyu, kuşatsın Sur'u. Ama gerçekte bir fare kadar ürkek... :)

• Evet :D Hep her kıza yavşayan saph erkekler bunları havalandırıyor

Kızlar Ne Diyor 3

• millet cok sapiklasti bak teshircilik kanimca ucuruma Dogru son sürat hizdir düsmeyende olmaz
    iyi geceler

0|1
    0|0
    • Yorum için teşekkürler. İyi geceler.

• O kadınları alıp kafalarını duvarlara çarpmak istiyorum

0|0
    0|0
    • :) Hahahah... Teşekkür ederim yorum için.

• sanane

1|0
    0|0
    • Gocunma... Saygılı ol.

• senin zihniyetine ve bu zihniyettekilere saygım yok!

• Benim zihniyetim mi? Nişantaşı solcuları gşbi konuşuyorsun... Hem benim zihniyetimi nereden biliyorsun, beni ne kadar tanıyorsun bakalım sen? TDK ya bir gir internetten ve teşhir, teşhircilik kelimesini bir arat ve anlamını oku bakalım Bebek, Şişli, Nişantaşı solcusu...

Erkekler Ne Diyor 2

• kadınlar bunu bile bile yapıyor bu yüzden sıkıntı yok benim açımdan.

0|1
    0|0
  • neden gizlisin bende onu merak ettim açıkcası

0|0
    0|0
Yükleniyor...