Kadınların parası olmayan bir erkekle evlendiğini gördünüzmü?

Şimdi günümüzde ki kadınların karşısına asgari ücretle çalışan biri çıksa kesin hayır derler
Nedeni ise para shdbdbd
Neticede para mühim "onlar" için

Parası olan bir adam çıksa karşılarına içleri erir neden para var shdjd

Sorum şu

Kadınların parası olmayan bir erkekle evlendiğini gördünüzmü ?

0|0
16|14

En İyi Kız Görüşü

• Gördüm "sevdim evlendim, bir lokma ekmegimiz olsun yeter" diyorlar hep.
    Açlıktan ağızları kokuyor adam desen beş para etmez falan

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenmezler dostum

Evlenmezler
    Kiz milleti maymunlar gibidir, bir dala tutunmadan diqer dali birakmazlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Abi siz fakirlik görmemissiniz nasil anlatayim ki size uzun uzun sabaha kadar yazardimda üsendim simdi o yuzden hakli olarak para tabikide muhim bu ayni zamanda bir kadin icin degil gelecek planlari olan bir erkek icinde onemli arzu edersiniz ki paran olmadi hastaneler bile bakmiyor sakin devlet hastanelerinin verdigi uyduruk hizmetten bahsetmeyin bana. Egitim icin yasamak icin her sey para olmus anlayacaginiz. O yuzden para onemli. Paranin ne kadar onemli olduguna degindikten sonra ister erkek arkadssimla ister dostumla veya kuzenlerle bir araya geldigimizde hesabi her seferinde odemeye kalkisan ben hicbi zaman koca parasi yeme veya baskalarinin parasini yeme derdinde olmadim. Şu an okuyorum ve okulum bitince iyi bir meslegim olacagini umit ediyorum. Karsimdada benim seviyemde benim dengimde hatta benden yuksek (maddi veya manevi) bir adam olmasini istemem tabikide şu saydiklarimdan sonra en dogal hakkim. Not : bu yazdiklarim zengin koca meraklisi belesci hatunlar icin gecerli degil

0|0
    0|0
    • Isterim olcakti orasi jahajajahhaha koca istiyim gel beni al diyen teyze gibi 😏😏😏😏😏

• Gördüm
    Yani hiç parası yok değil de açlık sınırı diyelim

0|0
    0|0
  • Parasi olmayan erkek evlenemiyor zaten 😃

0|0
    0|0
  • Annem...

0|0
    0|0
  • Para icin karisini satanlarin oldugu memleketimde, kadinlarin paragoz oldugu vurgusunun yapilmasi komik.

1|0
    0|0
    • Git evlen hadi asgari ücret ile çalışan biri ile
      Amma gerçi yemez dimi
      Pardon

• Haklısın

0|0
    0|0
  • Evet..

0|0
    0|0
  • Gördüm evet

0|0
    0|0
  • Para her şey mi yani abartmışsın. Gördüm tabi ne var bunda bu kadar abartılacak. Beş parmağın beşi de farklı insanlar neden aynı olsun

0|0
    0|0
  • O zaman asgarî ücret alanlar evde mi kalıyo günümüzde hayat standartları yükseldi imkanlar daha fazla annen baban oku diye boşuna mi didindi saniyosun bakımlı bir kadınsa asgarî ücret yetmez o zaman sence bakımsız kadını kabul etmelisin ;)

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim zengin değil hatta aman aman parası da yok fakat ben onu çok seviyorum. Evlenicez inş.

0|0
    0|0
  • Gördüm

0|0
    0|0
  • Evini gecindirebilcek duzeyde olmasi yeterli

0|0
    0|0
  • Gorulmedi ahsjshs

0|0
    0|0
  • Gordum annem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Benim halam evli.. 15 yıl asgari ücretle çalıştı eniştem.. 3 çocuk büyüttü..

Zor geçindiler belki ama pırlanta gibi üç tane evlatları var.. Yokluğun ne demek olduğunu bilen 3 evlat..

Allah'a bin şükür şimdi eniştem memur oldu, halamda işe girdi.. Çoçuklarının biri staj yapıyor, biri milli güreşçi..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • evlendirme programlarındaki ''üstüme yap, nolursun yap'' diyecek cinsten insanların katıldığını görünce, haliyle parasız erkek gereksiz erkektir. sorusunu, ister istemez insan kendisine soruyor ^-^

0|1
    0|0
  • kaldı ya öyle kızlarımız az da olsa var yani parayı gözü görmeyen
    Ama çok çok büyük bir çoğunluk 'para'ya bakar

0|0
    0|0
  • Gördüm çok kere

0|0
    0|0
  • :D görmedim

0|0
    0|0
  • eğer karşılarını çıkan kişi ADAM sa yokluğuda paylaşırlar

1|0
    0|0
    • Örnek sunabilirmisin

• şöyleki bir kadın tabiki hayatını garanti altına almak adına paraya önem verir.. ama erkek eğer içten ve saf bir şekilde sevip huzur verirse o kadın onla yokluğuda paylaşır açlığıda

• cok nadır... genelde parada

0|0
    0|0
  • Evet gördüm. Ne var bunda ya? Paradan başka şeyleri önemseyen kadınlar da var

0|0
    0|0
  • Onu kim demiş bütün Türkiye. .. sevsin 😊

0|0
    0|0
  • evlenenlerde ileride boşanıyor zaten

0|0
    0|0
  • "Yıkıl karşımdan fakir !" direkt..

0|0
    0|0
  • Cok nadir.