İçime oturdu yardım edin arkadaşlar?

Arkadaşlar bugün istemeden kavga ettim normalde kavga eden bir tip değilim fakat geri viteste atmam düzgünce konuşur iş tatlıya bağlanmazsa karşı taraf bana vurmaya kalkışmadığı sürece kavga etmem çok nadirdir kavga ettiğim ondada bir fiske bile yemedim ne yumruk ne bişey ayıptır söylemesi 1.5 yıldır kick box yapıyorum kavga cidden cahil işi.
Şimdi arkadaşlar bugün kütüphaneden çıktım eve dönüyordum yolda telefonda müzik değiştirirken birisi omuz attı tam dönüp pardon diyecektim bu keko "hayırdır bilader" triplerine girdi hiçte sevmem anında kafasını gözünü kırasım gelir ama işte pek bulaşmıyorum.
Sonra bunu anası falan tuttu ben dedim kaç yaşındasın 21 dedi dedim ben 19 yaşındayım senin beni koruyacağın abilik yapacağın yerde yaptığına bak ayıp diye çıkıştım.
Küfür etmeye başladı çevredekiler geldi ayırmaya falan bu puşt tokat attı bana.
Bende sinirlendim attım çantayı yere aniden zıplayarak dirseğimle suratına geçirdim bu mağazanın içine girdi yere düştü gittim bir tanede tekme attım suratına sora birden aklıma pazar günkü ygs sınavı geldi çevredekilerde ayırınca hızlı adımlarla uzaklaştım.
Şimdi içime oturan şey tokat yemem daha kimse bana tokat atmamıştı bir yandan nasıl bloke edemem diye düşünüyorum bir yandanda nasıl tokat atar bu güzel kardeşim diye çıldırıyorum ve pazar günü ygs sınavım var azıcıkta olsa rahatlatır mısınız beni arkadaşlar?
Şimdiden teşekkürler.


0|0
14

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...