İçime oturdu yardım edin arkadaşlar?

Arkadaşlar bugün istemeden kavga ettim normalde kavga eden bir tip değilim fakat geri viteste atmam düzgünce konuşur iş tatlıya bağlanmazsa karşı taraf bana vurmaya kalkışmadığı sürece kavga etmem çok nadirdir kavga ettiğim ondada bir fiske bile yemedim ne yumruk ne bişey ayıptır söylemesi 1.5 yıldır kick box yapıyorum kavga cidden cahil işi.
Şimdi arkadaşlar bugün kütüphaneden çıktım eve dönüyordum yolda telefonda müzik değiştirirken birisi omuz attı tam dönüp pardon diyecektim bu keko "hayırdır bilader" triplerine girdi hiçte sevmem anında kafasını gözünü kırasım gelir ama işte pek bulaşmıyorum.
Sonra bunu anası falan tuttu ben dedim kaç yaşındasın 21 dedi dedim ben 19 yaşındayım senin beni koruyacağın abilik yapacağın yerde yaptığına bak ayıp diye çıkıştım.
Küfür etmeye başladı çevredekiler geldi ayırmaya falan bu puşt tokat attı bana.
Bende sinirlendim attım çantayı yere aniden zıplayarak dirseğimle suratına geçirdim bu mağazanın içine girdi yere düştü gittim bir tanede tekme attım suratına sora birden aklıma pazar günkü ygs sınavı geldi çevredekilerde ayırınca hızlı adımlarla uzaklaştım.
Şimdi içime oturan şey tokat yemem daha kimse bana tokat atmamıştı bir yandan nasıl bloke edemem diye düşünüyorum bir yandanda nasıl tokat atar bu güzel kardeşim diye çıldırıyorum ve pazar günü ygs sınavım var azıcıkta olsa rahatlatır mısınız beni arkadaşlar?
Şimdiden teşekkürler.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel kardeşim 21 yaşında bir insan hemde yanında annesi varken sana tokat atıp laf atıyorsa. Sende bunun hakkını veriyorsan suçlu kesinlikle karşı tarafdır. Öncelikle sen onu uyarmışsın ama o kaşınmış. Sen sussaydın emin ol senı daha cok tartaklıyacaktı. yediği dayakdan ders alıp bir daha kimseyi dış görünüşüyle yargılayıp sataşmaz. sert kayaya vurmuş Sen sınavına bak önünde koca bir hayat var. boşver o tırreği :D

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim hocam :) nasıl ama dövmüşmüyüm

• Valla keyfimi yerine getirdin kanki al sana benden bir eig

• Eyvallah kanka sağolasın.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kalbim küt küt atiyo ygs yi dusundukce :( napsak biz bilmiyorum ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sakin ol ya var öyle gavatlar bana yapsa konuşmadan gömerdim oraya hiç katlanamam adam olsun herkes eline sağlık

0|0
    0|0
  • Ulan duşunduğun şeye bak hiç fiske bile yemedim diyen adam yalan söyler kardeş 👍 bunları takacaksan ohoooo kafayı yersin bir tokat içinmi bukadar yazı?

0|0
    0|0
    • Hacı valla yemedim ya dediğim gibi kavgayla hiç aram yok yani 19 yıllık hayatımda nerdeyse 5 6 kere kavga etmişimdir hiç bir fiske bile yemedim tabiki ev hariç

• Orasını bilemem herzaman kavga etseydin aynı şeyleri soyleyemezdin 😊😉👍

• Duzgun tipsin belli o yuzden kafaya takma

0|0
    0|0
Yükleniyor...