Atatürk Türk müydü?

Ben Atatürk'ü çok seviyorum bize bu cumhuriyeti armağan edip adımızı şanlı bayrağımıza yazdırdığı için ama bir şey merak ediyorum bazıları Atatürk için Türk diyor bazıları değildi diyor kesin bir bilgisi olan var mı? Merak ettim de

0|0
7|20

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• bu benim lisede proje ödevimdi. kütüphanede 1 günümü almıştı bunu araştırıp öğrenmek. evet türk hatta karamanda taşkale köyüne bağlı bir kolu

1|0
    0|0
  • Tamam yavrum, küfür etmeyeceğiz korkma. Atatürkü seviyorum diye belirtmiş asdasjfv
    Mustafa Kemal, Türk değildi. Kendisi Yunan'dı. Türk'lükle ilgisi tek bir bağı yok. Sadece doğduğunda onun yaşadığı yer, Selanik bir Türk toprağıydı. Ancak Osmanlı'da sadece Türk'ler yoktu, Yahudi'de vardı, Hristiyan'da vardı. Bu da onlardan birisi.

0|0
    0|0
  • Ataturk , safkan turk degil , balkan. kokenlilidir..

0|0
    0|0
  • Atatürk aslen rio de jenario' luydu.. o zamanlar turistik gezi amaclı geldiği türkiye' yi cok sevmiş ve dış mihrakların bu ülke üzerinde oynadığı oyunları görünce kimlik değiştirip onlara karşı mücadele vermiştir..
    Sonrada yerine yossi kohen geçmiştir..

0|0
    0|0
  • Yalnız asıl ataturku sevmeyenlere yobaz diyenler yobaz dicem bisi olmicak şimdi sanki sevmek zorundayim

0|0
    0|0
  • Adam Türklük için onca şey yaptıktan sonra hala bu kelimeyi kullanıyorsunuz ya. Kesinlikle provakatif bir paylaşım şikayet.

0|0
    0|0
    • Ben tepki almamak için başta belirttim düşüncelerimi ve merak ettim sordum ama beyni olan anlar

• tabi beyni olan anlar doğru.

• Elin altında internet var googleye genelkurmayın açıkladıgı Atatürk 'ün soy agacı yaz karşına gelsin buraya ne diye provakatif soru soruyon?

0|0
    0|0
  • Babası türkmen.. annesi yörük. Yani türk.

Türk olmasa ne fark eder bu ülkeyi o. kurtarmış.

Ne mutlu türküm diyene !

0|0
    0|0
  • Türk ve Türk milliyetcisidir.

Isine gelmeyen salliyo, o salliyanlarin çoğu da türk değil zaten emin olabilirsin.

0|0
    0|0
  • kız tepki almamk için başa atatürkü çok seviyorum yazmış :DD

1|1
    0|0
  • Tsk : " Anne Yörük baba Türkmen "

Yunanı denize döken Mustafa Kemal Paşa'ya yunan diyen ümmetçilere Türk Silahlı Kuvvetlerinden kapak.

1|0
    0|0
    • Bu soruyu sorduğun için sağol bir yığın arap artığı zinakar kadın çocuğunu engelleme fırsatı yakaladım.

• Ya bu salak soruları soranlar bence mahkemeye verilmeli ve apo nun yanına gönderilmeli..

0|1
    0|0
    • Seni bu kadar gerdiyse ve battıysa o parmaklarını yormasaydin

• Ne kadar mal olduğunu bunu bile bel altına vurup dediklerimi anlamamadan belli ettin by

• Sarı saçlı mavi gözlü ırk olarak esmer kumral variyetlerimiz var sarışın ve mavi gözlü melez ya da varyete dışı bir gendir

0|0
    0|0
    • Yakında fazla cehaletten zehirleneceksiniz arkadaşım. Sen Türklüğü topyekün arap artıklığı zannediyorsun kuvvetle muhtemel.

• arkadaşım genler atalarının izlerini taşır göz ve saç rengi özellikle geçmişini ortaya koyar ağri genlerimiz nogay Türklerinde taşınır biz çoğumuz meleziz

• Selanik göçmenidir. Yani aslen türk degildir.
    Mesut özil'in alman olmadiği gibi. :/

0|0
    0|0
  • türk muhaciri desek

0|0
    0|0
  • Ermeni benim bildigim

0|1
    0|0
  • Nasıl soru bu şimdi Türk olmasa bu ülkeyi neden kurtarmaya çalışsın :D

0|0
    0|0
  • Yok Kızılderiliydi.

0|0
    0|0
  • Ne Mutlu Türküm diyene. (nokta!!!)

0|0
    0|0
  • bak belki bende turk değilim ama kendimi turk olarak göruyorum. dogdum dogası böyle yasıyorum. o da has turk değilse bile soyadına aldıgı turklerin atası gibi bir unvan sana cevap olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayir degil oldugunu söyleyenler gercekten cahil cahil bir seyleri sadece söyledigini görüldügü gibi kabullenmeyin bir ne var diye sey yapmalisiniz

0|0
    0|0
  • Herhalde yani TÜRK'tür! Ve en büyük TÜRK'tür. En şanlı, milletinin çıkarlarını en çok gözeten, vatanına her durumda sahip çıkan, uğruna ölümü göze alan..

0|0
    0|0
  • Yok amerikalıydı türk hayranıymış gelmiş ülkeyi yabancılardan kurtarmış 😀😀 la ata TÜRK adı üstünde

0|0
    0|0
  • Türk olmasa neden türklüğü yaymaya çalışsın ki. Üç lafından ikisi türk ve cevap evet

0|0
    0|0
  • Atatürkun savaşta gözüne uçaktan düşen şarapnel paraçası girmesine rağmen, savaşı terk edip doktora bile görünmemiş ve bir gözü maalesef şehla olmuş. Ancak bir Türk, vatanı ve milleti uğruna sağlığından canından vazgeçer. Aksini iddia edenler yobaz ve cehalet içinde yüzen insan müsveddeleridir.

0|0
    0|0
  • Türk tabi demeyenler yobazlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...