Kadınlar günü vesilesi ile paylaşmak istedim haklı bır paylasım sizce?

Kadınlar günü vesilesi ile paylaşmak istedim haklı bır paylasım sizce?

Güncellemeler:
Aşk ney aslında bilir misin? Böyle sokağın köşesinden köşesinden kimseye görünmek istemezken karşı banka bir yaşlı çift görüp tekrar tekrar kahrolmaktır.. Buda eklenti olsun soruya ://

1|2
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hastayım şu ilk paylaştığın fotoğraftaki tespite. Nasıl ki size göre her erkek potansiyel bir tecavüzcü, nasıl ki her erkek size vajinanız için yaklaşıyor, nasıl ki tüm erkekler sadece sizin etrafınızda dönüyor, nasıl ki dünyadaki en özel insan sizmişsiniz gibi hissediyorsunuz, aynı durumla kafa kafaya kapışırlar.

1|1
    0|0
    • Ama oyle bı nevı

• Sizin önyargılarınız, benim saydıklarım gibi. Aynı şekilde bizim de önyargılarımız, o soruda paylaştığın fotoğraftaki gibi. Her iki cinsiyette yapıyor bunu yani. 5 dakika düşünsem, o fotoğraftakinden daha fazla önyargı yazarım kadınlar tarafından erkeklere uygulanan...

• ah canım ya dertlıymıs :Dd

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Maalesef öyle

1|0
    0|0
  • Eril toplum abla. burası ortadoğu. burda kadın olmak zor zanaat

1|0
    0|0
  • son cümleyi sevdim cidden pezevenge herkes bacım noktasına kadar katılıyorum yüreğine sağlık

1|0
    0|0
  • Şiirin hemen üstündeki cümle,
    haklı olarak eleştirilen o zihniyete kapak olmuş.

Geçti ama, 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun gizli. :)

0|0
    0|0
  • bunları diyenler önce bir kendilerine baksınlar ne kadar namuslular diye kimse kimsenin namusundan sorumlu değil herkes kendi namusundan kendi nefsinden sorumlu bir kadın ne olursa olsun ama ne olursa olsun kimsenin ona bu tür hakaretleri söyleyemez onları şiddetle kınıyorum bu onlarla ALLAH arasında olan birşey, ve her zaman söylediğim bir söz vardır '' Erkekler bacım olmasaydı, kızlar da bacım olmayacaktı.''

0|0
    0|0
    • Gocundunmu.

• tesekkurler cvb ıcın kıb :D

• rica hayırlı akşamlar

• Ayıp ayıp şeyler bunlar

1|0
    0|0
  • insan olmayaı becerebilin de ben sizi kadın olarak görmuyorum.

0|0
    0|0
    • Sen becer önce.

• ne kazma insanlarsınız be. lafı nerenizden anlıyorsunuz sahsiyetinize laf etmişim gibi.

• kalas sende.

Kızlar Ne Diyor 2

• denilecek bir şey yok durum bu işte. bu zihniyeti oluşturanlara, yürütenlere ve yürümesine neden olanlara büyük bir şeyler yağsız girsin.

1|0
    0|0
  • Helal be #CemalSÜREYA

1|0
    0|0
Yükleniyor...