Dünya üzerindeki bütün erkekler gay olsaydı ne olurdu?

Ben homofobiğim gayleri, lezbiyenleri sevmem ama sadece o kadar kimseyi de eleştirmem niye gaysin niye lezsin diye. Neyse şimdi bir düşünün babanız amcanız sevdiğiniz , tanıdığınız ve hatta kendinizin gay olduğunu düşünün. Bütün erkeklerin gay olduğu bir dünya. Makyaj malzemesi satan bütün şirketler batardı. Bu iyi birşey ama birsürü de kötü olay olurdu. bir kere eşcinselliği eleştirenleri eleştiren kadınların yerini eşcinselliği eleştirenleri destekleyen kadınlar alırdı. Eşcinsellik olsun diyenler kafayı yerdi diye düşünüyorum. Sorum şu : Eşcinsellik olsun normaldir dedikten 1 gün sonra dünyadaki bütün erkeklerin gay olduğunu düşünün. Bunu söylediğiniz için pişman olur muydunuz?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• iyi çocuklar dolu olurdu ne olacak :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi seni aydinlatayim. . toplumda gay ve lezbiyen diye tabir edilen kisiler aslında kendileri tercih etmiyor bu durumu... aslında bu tamamen hormanel bir durum.. her kadında erkek her erkekde kadın hormonu vardır ve bu hormonlar olmasi gerektiğinden fazla olduğu zaman erkek kendini kadın kadın ise erkek olarak görüyor yani bu seçim değil tamamen hormanel bir durum. . biraz araştır öyle yargılama... bilinçli elestirelim. .. saygı duymak zorundayız bu insanlara

0|0
    0|0
    • Biliyorum zaten biyolojik açıklamasını. Saygı duymuyorum da demedim. Sevmem dedim sadece. Merak ettim bütün erkekler eşcinsel olsaydı. Eşcinselliği savunan eşcinsel olmayan kadınlar bunu söylediklerine pişman olur muydu? Mesela sen dünyadaki bütün kadınlar lezbiyen olsaydı. İsyan etmez miydin? açık konuş :D

• :))) dünya görüşünü değiştir :))) sevgilin olur sosyal olman lazım :)

• Öyle umuyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...