Kızlar niye bu kadar terbiyesizleşti?

Arkadaşlar dün akşam başıma bişey geldi ve hayret ettim. Bir büfenin önünde durdum önümde 2 bekleyen 2 tane süslü püslü çok güzel 2 kız var. Bunlardan önce biri kahkaha atmaya başladı parmağıyla tabelayı gösterdi bu sefer diğer kızda kahkaha atmaya başladı herkes bunlara bakıyor delimi acaba bunlar diye ama hiç takmıyorlar birbirlerinin kulaklarına bişey söyleyip gülüyorlar. Sonra kızın gösterdiği tabelaye dikkatlice baktım bişey yok gibiydi gözlerimi aralarda gezdirice çok özür diliyorum 'Am. Salatası' yazdığını gördüm Amerikan Salatası (Am. salatası) şeklinde kısaltılarak yazılmış ama çoğu erkek onlar gösterince tabelaya baktılar ve o kızlara hepsi öyle bir bıyık altından gülerek bakış attıki ben utandım o yazıyı görünce sizce kızlar niye bukadar terbiyesizleşti? Bir kız bu tür drumlarda ağır olmalı bence.

Güncellemeler:
up

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Kızların yaptığı hiç hoş değil de ben kaç kere kadın organları hakkında espiriler küfürler duymuşum erkek dediklerinizden? Sıkılmadınız mı kadınların giyimiyle makyajıyla yürüyüşüyle uğraşmaktan gidinde biraz kendinize bakın sen buraya yazınca bir şey değişmiyor.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Birbirlerine baka baka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence de komikmiş
    İstediği zaman istediği gibi kahkaha atabilirler size ne?

0|0
    0|0
  • Kızlar diye tabir etme çünkü hepsini tanımıyorsun.
    Bence bazi kızların böyle terbiyesiz olmaları zamanla alakalı. Çoğu erkeklerde boyledir. Insanlar birbirilerinden ne görüyorlarsa onu yapıyorlar

0|1
    0|0
  • Et beyinlileri kafana takma

0|0
    0|0
  • Kızlar böyle olunca ayıp erkekler olunca normal. Sizde haklısınız ak.

1|1
    0|0
  • kızı erkeği yok

0|0
    0|0
  • sen yurt önunde yiyişenleri görmemişsin sanırım randevu evi gibi siinr oldum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bozuk olunca maya; Ne ar tanır ne de haya. demiş mevlana dediğin gibi olmalı ama yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • sen az görmüşsün

0|0
    0|0
  • asimile olmus toplum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...