Konu tamamen oç'larının uçkuruna sahip çıkamaması?

Konu tamamen oç'larının uçkuruna sahip çıkamaması?

0|2
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• aynen arkadaşım tepkini belirtirken de cinsiyetçi küfürler kullan ki daha iyi anlaşılsın demek istediğin.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olamaz lan olamaz bu ülkede öyle öyle kadın kalmayacak lan kalmayacak hepimiz btünü kadınlar ölkücez

1|0
    0|0
    • Aynen öyle ama aile olucak aile. Burada suçlu namuslu görünen babası..

• Görüş sahibi ablayı daha fazla rahatsiz etmeden bende uzaklasiyorum

• yav kardeşim kaynak göstersene bir facebook sayfasında gördün diye inanıyomusun buna www.milliyet.com.tr/.../ al bak ben sana kaynak gösteriyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• bu haberde öyle bir şey yazmıyo kaybak atabilirmisin www.milliyet.com.tr/.../

1|0
    0|0
    • Özelde atıyorum -,-

• Ahaha :D bu sayfayı ınceledikten sonra tekrar yorum yaparsan iyi olur -,-

• yav koskoca habersiteleri psikolojik sorun yazıyo bir facebook sayfasında kaynaksız kafasından uydurma şeylere inanıyosunuz insanlar acıları üzerinden prim yapıyolar alet olmayın böyle oyunlara kaynak atıcaksan bir haber sitesinden at.

• Allahlarından bulsunlar böyleleri bize denk gelmiyor lime lime edelim ağzını burnunu kıralım ama nerden çıkacakları da belli olmuyor.

1|0
    0|0
  • babasının arkadaşı kesinlikle suçlu lakiin ben bu sevgili olaylarından erkek kız arkadaşlık ilişkilerden hüç hoşlanmıyorm keşke böyle yapmacık erkek kız arkadaşlıkları da olmasa

1|0
    0|0
  • Bunların anasını mikeyim

1|0
    0|0
  • Namus bayan ve erkektede vardır özellikle kadınların Namusu vardır oda şereftir sorun ailesi ya da görüşe bağlı kız sadece konuşuyorsa ailesi birşey diyecek değildir ayrıca herkes konuşur insanın düşünceleride çağ dışı değildir umarım burada konuyu her yere çekme düşüncesi olan insanlar çok sevimsiz olmaya başladı.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Her yazılana inansaydık, Erdoğan'dan ala hırsız yoktu. Kaynak göster şeker oğlan, işkembeden sallamadığını ispat et.

0|0
    0|0
    • Kes sesini ya.

• @AhadunAhad Ortalık ruh hastası kaynıyor. Tecavüzcülük nasıl ruh hastalığıysa, bu tarz hikayelerle insanları kandıranlar da ruh hastasıdır. İki taraftan da nadirde olsa çıkar. Tecavüzcü de nadir çıkar, bu şizofrenler de. Her okuduğunuza inanmayın, koyunlar.

• @AhadunAhad Kaynağı atmak ıstemıyorum sımdı atıcam boş yorum yaptıgı ortaya cıkıck :D

• Kaynak pls kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...