5 aydır işsizim, bu insanlara ne oluyor böyle? Patronun metresi olsaydım Şu an çalışıyor olacaktım?

5 aydır işsizim, bu insanlara ne oluyor böyle? Patronun metresi olsaydım Şu an çalışıyor olacaktım?

Millet eleman değil.. arıyor resmen, garsonluk diye gittiğim işte bile patrron gel yanımda çalış diyor, diğer işimdende evli bir şerefsizin musallat olması üzerine cıkmak zorunda kaldım, ne zaman iş bulucam ben adam akıllı? umudum dahi bitti artık borç içinde yüzüyoruz ailem gözümün içine bakıyo, intihar derecesine gelmekten korkuyorum son 1 aydır düşüncesi beynimde fink atıyo, neden hayat bu kadar zor? neden insanlar bu kadar kahpe?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Devran çok kötü kardeş Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• bende sırf kadın arıyolar diye işsiz kalmıştım tahmin etmiştim nedenini ama sen anlatınca şimdi haklı çıktım

0|0
    0|0
  • Aynen öyle.
    Intihari unut ama, her şeyin bir çikiş yolu vardir. Allah yardim edecektir umudunu kesme.

0|0
    0|0
  • Bu yüzden eşim olursa çalıştırmıcam, bazıları iş yerini iş yeri değil seks yeri sanıyo kanı bozuk dey yuslar, akşam akşam küfür ettircekler bana, sende intiharı ne düşünme şşş o zaman ailende sende daha perişan olursunuz

0|0
    0|0
  • dünyanın çivisi çıkmış iş mahkemelerinde bir çok dava görülmekte

0|0
    0|0
  • Hangi şehirde ikamet ediyorsunuz ona göre birşeyler demek isterim.

0|0
    0|0
  • Bacım inşallah doğru bir yer bulur bu sıkıntılarından kurtulursun.

0|0
    0|0
  • Çok iyi İngilizce biliyorsan işe alabiliriz:)

0|0
    0|0
  • İstanbul'da esenlerde awea'da bilgisayar başında eleman aranıyor ilgilenirsen mesaj at

0|0
    0|0
  • Ya sen çizginden şaşma Allah belasını versin böyle şerefsizlerinde umarım en kısa sürede adam akıllı düzgün bir iş bulursun dediğim gibi sen çizginden şaşma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok haklısın... Allah'a sığın ondan yardım iste sana hayırlı bir iş kapısı açar umudunu yitirme isyan etme bunlar sınav yenilme hemen güçlü ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...