Eşcinsellik Hakkında Ne düşünüyorsunuz?

Okulumuzdaki erkeklerin kızların çoğu eşcinsel normal insana rastlamak çok zor. Aralarında kaynayıp gidicem diye korkuyorum. Çok iğrenç bir şey bence kız kıza hadi neyse derimde erkek erkeğe nedir ya

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Kızı erkeği igrencligi yok bunun bizler varız. Suyunu cikarmayanlar da var herkesin gözüne sokanlar ve sapkinkiga vuranlar için diyorsan bilmem tabi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Görüldüğü üzere sende homofobik birisin. Homofobik olmanın sebepleri arasında, dini, ideolojik ya da psikolojik sebepler vardır. Ayrıca bireyin kendisinin homoseksüel olmasından şüpheleniyor olması ve üzerindeki dini, ideolojik ve psikolojik baskı yüzünden homofobik bir bireye dönüşmüş olması normaldir. Hatta bir görüşe göre, homofobik olaranların büyük bir kısmı kendini gizlemekte olan eşcinsellerdir.

Normal olarak bakmıyor olabilirsin, ama bu normaldir. Okulunda sadece onları görüyor olmanın sebeplerinden biriside bunu saplantı haline getirmiş olabileceğindir. Aralarında kaynayıp gitme ihtimalin yok kuzum sakin ol. Eşcinselsen eşcinselsindir, değilsen değilsindir.

Eşcinsellik denildiğinde muhtemelen aklına sadece cinsel birleşme geliyor. Öyle geliyorki, " kız kıza normalde, erkek erkeğe nedir ya " cümlesini kurabiliyorsun.

Bunu sadece cinsel olarak değerlendirmemelisin. İnsanlar birbirini seviyor, duygusal açıdanda göz önünde bulundurmalısın. Hem bizler oldukça sevecen insanlarız, ağlaya zırlaya bizi kabul edin demiyoruz. Sadece normal davranın.

Eşcinsellik hakkında düşüncelerime gelirsek eğer, hormonal bir durum olduğunu biliyor ve yeri geldikçe bu durumu dillendiriyorum. Her bireyin sevme ve sevilme hakkı vardır, ki eşcinsellik, heteroseksüel olmak gibi özel bir durumdur ve kişi bu durum yüzünden yargılanamaz.

He birde eklemek istediğim, eşcinsel arkadaşların durduk yerde seninle seks yapma isteği hissine kapılmazlar merak etme, ısırmazlar yani :p
    Herkes durması gerektiği yeri biliyor. Umarım bizlere karşı düşüncelerin değişir. İnsanların bizden nefret ediyor olmasının başlıca sebepleri bilgisizlik. Kafalarında toplum ve inanç bazlı tabuların oluşmuş olması. Bir tanısanız, bizde sizin gibi işinde gücünde insanlarız. Sizi bizleri tanımaya davet ediyoruz... Hadi öptim ;) :p

0|0
    0|0
    • Deismez yaptiginiz yanlis sacma sapan islerle urasacaniza eğilim yerden akıl toplayın.

• Erkekler kardeş olur arkadaş olur sevgili olamaz iğrenç böyle bir sey yapmam ölmek tercihimdir. Zaten bunu yapanlar müslüman olamaz azıcık olsada hayvanları örnek alın.

• Sayın toy dostum, eğer hayvanlar alemini inceler isen, hayvanlar alemindede eşcinsellik örneklerine çokça rastlandığını görebilirsin. Bilmeden yorum yapmak sizin gibi okuyan insanlara yakışmıyor maalesef.

Senin sevmediğin şeyleri herkes sevmemek zorunda değildir. Örneğin Lahana yemeğini ben sevmem, fakat bu yemeği çok sevenlerde var.

Evet minik kardeşim din konusundan dem vuruyorsun sende. Bunu yapanların dinleri kendilerini ilgilendirir, fakat müslüman olup olmayacağı senin değil Allah'ın karar vereceği şeydir. Sen İslamiyet inancına göre konuşuyorsan, ilk önce İslamiyetin hoşgörü dini olduğunu hatırlatmak isterim.
      Aslında bu yazdıkların bizlere olan nefretinden değil, senin bu yazdıkların toplumsal tabunun bir yansıması sadece, o yüzden senin gibi henüz yaşı küçük kardeşlerime kızamıyorum. Bilinçlenmeniz için elimden geleni yapmaya çalışıyorum sadece...

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...