Sanal ortamdaki davranışlar ile reel hayattakilerin farkı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Burası sözleri rahatça dışa vurmak için güzel bir ortam. Örneğin ben günlük yaşamımda her yerde siyasi görüşümü belirtmem ama burada yazar geçerim öyle tereddütsüz.

Ama günlük hayatta örneğin hiçbir kıza/erkeğe bel altı konuşmayan ya da küfür edemeyenlerin sanal ortamdaki rahatlığı küfredip mesafesiz konuşmaları size de yoz gelmiyor mu?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki sacma. sanal ortamdaki rahatlik dogru kullanilabildigi zaman cok guzel ama amacindan saptigi zaman da bir o kadar kotu

0|0
    0|0
    • Eğlenmek için denebiliyor ama basitlikten başka bişey değil

• Her zaman söylenir bu. Iyi kullan sorun olmaz vesaire. Bence "kapitalist sistemde iyi kalpli ol ki sorunlar çözülsün" demekten farkı yok. Çözmek istiyorsan devrim yapacaksın, meleklik değil.
      Haha propaganda meydanına çevirmeden susayim.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Katiliyorum sana reel hayatta herkes tarafindan cok terbiyeli efendi sessiz sakin bir cocuk olarak biliniyorum ama sanalda tamamen zıt. Sanki iki farkli kisiligim var bastirdigim zevkleri duygulari arzulari sanalda daha rahat yansitiyorum acaba hangisi gercek ben im bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • realde neysem sanalda oyum, sanalda neysem realde oyum.

0|0
    0|0
  • Ben burda da konuşmam, dışarda da konuşmam. Siyaset, din vs. Gerilim sevmiyorum ben.

haşırt.

0|0
    0|0
  • Millet sanal ortamda neler yapiyor neler?

0|0
    0|0
  • Gerçekte kızlara yavsamam burada her güzel kıza yazıyorm :D

0|0
    0|0
    • Destursuz haller.

• Güzelsin, evlenelim mi, seni kaçırırım böyle güzel olma gibi takılmalı iltifatlar ya :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...