Askere gidince maaş kesiliyor mu?

Askere giden kişilerin maaşları kesiliyor mu? erkek arkadaşım öğretmen ve param bitti dedi askerde iken maaş duruyor mu bunu biri açıklar mi? ona göre para vericem kendisine acaba benden para koparmak için mi yapıyor?

0|1
19

En İyi Erkek Görüşü

• Askere gidince memur bile olsa maaş alamaz. Önceden birikim yoksj zorda kalır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• kesiliyor. çünkü "sivil" değil "asker"

0|0
    0|0
  • işten geçici ayrılıyor ve evet maaş alamaz fakat askere maaş verirler o da incir çekirdeğini doldurmaz :)

0|0
    0|0
  • senden para kopardığını düşünüyorsan ve gönlünden geçmiyorsa kesinlikle gönderme. hatta böyle bir fikre kapıldıysan bence ayrıl sen o askerdeki adama layık değilsin. askerlik yapmış ve gerçekten orda parasız kalmış bir insan olarak söylüyorum, göndereceğin 50 100 200 her neyse gözünde büyüyorsa kesinlikle gönderme.

0|0
    0|0
  • yedek subaysa alır

0|0
    0|0
  • askerde maaş kesilirde bu öğretmen hiçmi para biriktirmedi neyin kafası bu

0|0
    0|0
    • adamın borcu harcı olabilir, biriktirememiştir. okutacağı kardeşi bakmakla yükümlü anne babası ardır, biriktirememiştir. bunun sorgusunun burda yapılması doğru değil.

• Kendisi bir senelik öğretmen ve parasının kalmadığını söyledi ayriyetten doğuda görev yapıyor askerler maaş alıyor diye biliyorum?

• Doguda gorev yapiyosa zaten.6 ayliktir vene kadar paraharcayabilirki

• calısmayana ne maası

0|0
    0|0
  • duruyor evet

0|0
    0|0
  • Askere gidene kim maas verir alirsa 35 tl cavus maasi alir. Hatta giderken maaşi geri veriyorsun

0|0
    0|0
    • Harçlık bile deme ona ya çok komik birakammış

• Farkettim tabi ki iyi geceler 🌙 :)

• Bende teşekkürederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...