Sizce Türkiye'de kadına ne kadar değer veriliyor?

Bana kalırsa hiç değer verilmiyor, baksanıza yıl olmuş 2016 hala daha "açık giyinmeseymiş" diyen cahiller zavallılar var, içler acısı. Kadınlar dövülüyor, tecavüze uğruyor bir de yetmezmiş gibi yakılıp öldürülüyor. Yeter artık bu vahşete dur demenin vakti çoktan geldi. Günün anlam ve önemini göz önünde bulundurursak sizce bu ülkede kadına ne kadar değer veriliyor? Herkesten yorum bekliyorum, iyi geceler, saygılar.

Not: Kadına şiddet, erkeklik DEĞİLDİR.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İslamda değer verilmiyor ki islam ülkesinde ne kadar verilsin.

0|0
    0|0
    • Cennet annelerin ayakları altındadır:HZ. MUHAMMED S. A. S
      bu ne?

• hadisi atar mısın bana?

• @audince Arkadaşım İslam'ı yanlış anlıyorsun. Üç beş cahilin yaptığını tüm dine yıkman doğru değil. İslam kadına yardım etmeyi emreder. O dediklerin sahte müslümanlar.

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen... düşünsene;kaç çocuk doğuracağına, doğurup dogurmamasina karar veren başkası, fakat zorlukları, sıkıntıları çeken kadındır. Cinsiyet ayrımcılığı devam ettiği sürece kadının hali içler açısı olmaya devam edecek ne yazık ki !

0|0
    0|0
    • Bir de doğuma girmem diyen erkek atsın kendini camdan aşağı. Hanım çocuk yapsın biz severiz demeler, bu ne cüret? Halbuki bir erkek, kadının her zaman yanında olmalı.

• Türk usulü kadın hakları da geliyomus 😊 hepimize hayırlı olsun..

• O da neymiş şimdi?

Erkekler Ne Diyor 3

• bayanın tesettüre bürünmesini din emrediyor insan değil?

0|0
    0|0
  • Olmasi gerekenden cok cok az

0|0
    0|0
  • Değer veriliyor. Ülkenizi ve insanlarını kücümseyip alay etmeyi bırakın artık.

0|0
    0|0
    • Gerçekler bunlar hocam, değer verenler elbette var onlara zaten sözüm yok. Özgecan, Aysun, Cansel, Münevver daha birçok örnek.. ülkenin hali ortada.

Yükleniyor...