HAKKIMIZI NASIL ALABİLİRİZ AVUKAT var mı ARANIZDA?

Annem işden çıkarıldıgında haklarımızı istemişdik vermemişlerdi dava actık temyıze göndermişlerdi. simdi davayı kazanmısız kesınlesmıs. yanlız dava suresınce bı konuda kısmı olarak kaybetmısız temyıze gıtmeden once karsı tarafın avukatı vekalet masrafı ıcın annemın sımdıkı işyerine haciz göndermiş 900 tl bende bızım avukatı aradım benden fırmanın calıstıgı banka var mı dıye sordu tahmını bı kac ısım verdım bankaya yazı yazcakmıs. simdi karsı taraf bıraz skıntılı ınsanlar fıılı olarak hacızede gıtmek ıstemıom hakkımızı almanın baska bı yolu var mı önerılerı olan SOLEYEBILIRMI

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Avukatim. hacze avukat gitmeli siz degil. ve bir avukat ya da devlet skintili insanlardan korkmamali korkamaz. o yuzden avukatinizda eksiklik oldugunu dusunuyorm. bir avukat sormamali hangi bankayla calisiyo diye kendisi tespit etmeli. ki bu zor birsey degil. turkiyede toplasan 20 banka var. hepsine yazmanin masrafi 200 tl falan tutar. vs vs. pasif avukatiniz:)

0|0
    0|0
    • ŞİMDİ EN İYİ ÇÖZÜM BANKALARA YAZMAKMI. BUNDAN 7,8 AY ONCEDE KONUSDUGUMUZDA BANKA ISMI SORDU SÖLEDİM. BUĞÜN YİNE SORDUGUNDA SÖYLEDİM O SEFERDE SOLEMISDIM DEDIM BANA VERDIGI CVP SEN SOLEDINMI ACABA BEN YAZDIMMI bir KONTROL EDEYIM DEDİ. SIMDI BIRI DAHA VARDI ODA KAZANMISDI O ALDI HAKKINI AMA NAASIL ALDI BILMIYORUM HANGI YOLU IZLEDI O KISIYE ULASAMIYOM. SİZİN TAFSIYENIZ NEDIR NE YAPMASI GEREK AVUKATIN

• KAZANDIK DEDI KARARI KESINLESTRCEM DEDI ADLIYEDEN ISTERSEN SANA VEREYIM KARARI DEDI TAMAM DEDIM AMA DEDI BENIM DURUSMAM VAR HAFTAYA KARARI KESINLESTIRIM DEDI KESINLESSIN OZAMAN YAZARIM SIZE COK TESEKKURLER VAKT AYIRDIGINIZ ICIN

• Rica ederm. grsrz

Yükleniyor...