Yaratıcı ve ufku geniş arkadaşlar bakabilir mi?

Arkadaşlar ben hayalimde ki tül perdeyi diktirmek ya da yapmak istiyorum deseni rengi herşeyi ben belirliycem bana özel bir perde olmalı bunu nasıl becerebilirim? bir yolu var mı :) yorumlar için +1 puan teşekkürler

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Cok saglam gecirirler ve cogu senin istedigini yapamaz onu bil derim.

1|0
    0|0
    • siz bu işlerden anlıyorsunuz galiba biraz :)

• Evet cok bulundum bu tarz islerde istedigin standart uretim disiysa yapan kisi soyle boyle ediyor cok profosyenel degilse yalandan birsey cikiyor ortaya

Gercek anlamda profosyenelse cidddi pahalidir.

Benim tavsiyem gezip dolassan cok guzel modeller var kafani yormadan istedigin gibi rahat alirsin istanbuldaysa dahada kolay

En İyi Kız Görüşü

• Nekadar güzel bir düşünce hakkınızda hayırlısı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ufkum geniş değilde bir anda gelen bir dahada gelmeyen bir şey tasarım yapmak ben öyleyim yane :D bende koltuğuma kaplan deseni kaplattırıcam da adamları çağırıp 1 hafta yatağı kullanmaya üşeniyorum :D :DD: D:

1|0
    0|0
  • Çizim yaparak ;)

1|0
    0|0
  • bir terziye git ve sor ordan başla

1|0
    0|0
  • Anneme sormam lazım o daha iyi bilir :D

1|0
    0|0
  • kursuna git neyin nasıl yapıldıgını ögren malzemeleri al deneme yanılma yoluyla yap.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 1|1
    0|0
  • Kumaş üretim yerlerinde tarif edip yaptırabilirsin ama tek bir perde için kimse sana yardimci olmaz bunun için bir firma olman gerekir 😊

1|0
    0|0
    • yorum için teşekkürler :) işte bende bu yüzden ne yapabilirim bilmiyorum firma açacak halimde yok :D acaba desensiz tül alıp kendim dekore edebilirmiyim bilmiyorum

• Desen olarak değilde model olarak yaptırabilirsin ceyizcilerde 😊

Yükleniyor...