Maliyetiniz nedir?

Bir vatandaş olarak,öğrenci ya da işçi olarak sizin maliyetiniz nedir? Devlet sizin için ne gibi harcamalar yapıyor? Açıkçası kaç parasınız?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Devlet dediğin benim zaten. Benim param giriyor devletin kasasına. Dolaylı yoldan, yine bana dönüyor. Kimin mekanında kime ne maliyetim olacak ki lo? Engelli falan olsak neyse...

0|0
    0|0
    • ya öğrenciyim ben üni de ders maliyet muhasebesi. Hoca ödev verdi. Maliyetinizi bulun dedi. Devlet sizin için ne gibi hangi konularda harcama yapıyor kabataslak bir rakam bulun dedi

• Evet. Benim yazdıklarımı tekrar tekrar okuyup, kendince toparlayarak hocanın anlayacağı dilde kağıda dökebilirsin...

• tamam çok Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

• Paha biçimezim

0|1
    0|0
  • beş para eder mi ki varlığın, yokluğun beni acıtsın diyor devlet baba. gidicem bu ülkeden

0|1
    0|0
    • aslında bu maliyet muhasebesi dersinin hocasının verdiği ödevdi :D Nasıl yapabilirim :)

• soru tam olarak bu mu.. direkt işçilik giderin en direkt malzeme giderin.. işçilik giderin sanırım annenle babanın harcadığı enerjiyi veren yiyecekler. hoca da çıldırmış olmalı.
      aslında burda hesaplaman gerek senin harcadıkların ile kazanımlarının kıyaslaması bence yapabilirsin...

• evet soru böyle. Siz bir TC vatandaşı olareak, öğrenci olarak maliyetiniz nedir? Devlet size hangi konularda harcama yapıyor sizin için dedi.

• öğrenciyim farklı bir şehirde ailemden ev kiram 400 tl faturalarda dahil bursum da 400 tl onun dışında 250 tl aylık kazandığım ücretim 200 lirada aile bursum kiramı da babam veriyor yetiyor işte

0|0
    0|0
    • soru tam olarak bizim gelir ve giderlerimiz değil. Yani bizim maliyetimiznedir devlet için

• yine aradığın cevab değil ama :)

• :D gibii

Erkekler Ne Diyor 3

• -' lerdeyim. Ben harcama yapıyorum.

0|1
    0|0
    • aslında bu maliyet muhasebesi dersinin hocasının verdiği ödevdi :D Nasıl yapabilirim :)

• Hocanın ya.

• maliyetim nedir bilmem de devlet her ay 2300 TL veriyor

0|1
    0|0
  • Devletin bana harcadığı hiç yok, devlet beni soyuyo

0|1
    0|0

• :) halk perişan hocam bir sonuca varamadım de

• :D :D :D

Yükleniyor...