Yardım edin pls?

aile hayatım yok bbamla kendimi bildim bileli kavgalıyım ne zaman kavaga etsek onurumu kırıyo ağlamaya başlıyorum krizler geçiriyorum annemde bir iki teselliye geliyo en son oda bağırıp çağırıyo okuldaki çoğu kişi arkamdan lafımı yapıp yüzüme gülüyo çok şaşkınım bu duruma genelde bütün tanıştığım insnalar beni severlerdi ama burda kimseyle anlaşamadım neredeyse birde yeni okul yeni şehir olayı oldu erkeklere güvenemiyorum bir sevgilim oldu burda okulum herzaman önce gelir derdi bende he he der geçerdim gerçekten bigün çıktığımız bütün okula yayılmış oda beni ayartmaya çalıştı falan demiş suçu bana atmış anlıycağınız hemde suçumm yokken üstüne bir çocuğa daha aşık oldum düşünce yapılarımız çok benzeşiyo ama o bana bir türlü açılmadı bende unutmak için başkasıyla çıktım ve pişman olup ayrıldım döndüğümde o çoçukta ilgisini kesmişti artık gz göze bile zar zor geliyoruz sonra başka bir çocuk geldi işde yürümeye başladı ama ben kanka olarak görüyodum bir anda kısa kısa yazmaya başladı hemde ne yaptığımı bile bilmiyodum bu çocuk eski sevgilimin sınıf arkadaşı bu arada Şu an erkeklere güvenim sıfır ne yapmalıyım sizce

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durumda beklemekten başka yapacak bişi yok

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O çocuktan uzak dur gerçekten seven insan cesur olur seni korur ödlekler böyle suçu sana atıp kaçar ailen konusuna gelince anne babana içinde bulunduğun durumu anlat onların seni kırdığını söyle anlayış göstermeyip aynı devam ederlerse sığınma evine git

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayırlısı olsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...