Kadın erkek eşitliğine inanıyor musunuz?

Kadın erkek eşitliğine inanıyor musunuz? Sizce var mı olmalı mı?

0|1
7|21

En İyi Kız Görüşü

• İnanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kadın erkek eşit değildir, eştir..

Kadının üstün olduğu ve erkeğin üstün olduğu taraflarla birbirlerini tamamlarlar..

Her iki tarafta meziyetlerini bilseler, kendi alanlarında ilerleyip, sorumlusu olmadığı şeylerle vakit geçirmeseler, hiç bir problem yaşanmayacaktır toplumda..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Kadın ve Erkek hiç bir zaman eşit olamaz Hem fizki açıdan hemde Duygusal açıdan Kadın ve Erkek Birbirlerini Tamamlayıcısıdır ama eşit değildir. Erkeğin beden ve Mantıksal zekası ilerdeyken Kadının duygusal ve Altıncı hissi kuvvetlidir ve narin kırılgandır

0|0
    0|0
  • Orta Asya Türk tarihinde kadın çok kıymetlidir.. Eşittir kesinlikle. Daha sonra İslama geçildikten sonra arap kültürünü benimsedi kimisi. Bu yüzden kadınların hakları epeyi azaldı (yok denecek kadar)... Cumhuriyetin ilk yıllarında Atatürk sayesinde bu tekrar eşitlenmeye başladı. Şimdi tekrar kaybediyosunuz eşitliğinizi kızlar üzgünüm.

1|0
    0|0
  • Aramızdaki fark sadece cinsiyet farkı ortak yönümüz ikimizinde insan olmamız böyle oldugunda eşitiz Fakat yinede tam olarak eşit sayılmayız toplumumuza baktığımızda önyargılar vs bu eşitliğe balta vuruyor çoook derin bir konu bu :) Kadınlar gününüzü kutlarım ve iyiki sizler varsınız...

0|0
    0|0
  • teredütteyim

0|0
    0|0
  • Olmali.

1|0
    0|0
  • inanmam yok

0|0
    0|0
  • Eşitlik demiyorum kadının yapabilcekleri başka erkeğinki başka, kadın ağır işte çalışamaz erkek yemek bulaşık vs vs, kimse kinseden ne cinsiyet ne ırk bakımındanda üstün değil

0|0
    0|0
  • İnanmam pek kızlar üstün gibi :D

0|0
    0|0
  • degil esit filan

0|0
    0|0
  • Tabiki hayır. Kadınlar her konuda erkeklerden öncelikli nezaket kurallarını hesaba katmazsak ortada ciddi anlamda bir adaletsizlik söz konusu.

0|0
    0|0
  • Bence yok.
    Kadınlar erkeklerden daha üstün tutuluyor

0|0
    0|0
  • Kadınlar günü varken bunu sormak çok saçma :D

0|0
    0|0
  • bazı konularda evet bazılarında hayir

0|0
    0|0
  • hak ve hukuk olrak evet ama fiziksel , zinihsel duygusal ve bazı görevler açısından hayır.

0|0
    0|0
  • Kadın ve erkek eşit değildir. Olayı çarpıtmayın anlayan anladı..

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • bence olmalı ve kısmen var

0|0
    0|0
  • Türkiye de yok...

0|0
    0|0
  • Cinsiyete bakma butun insanlar eşit

0|0
    0|0
  • Elma ile portakal birmidir

Erkek farklıdır kadın farklıdır
    Erkeğin artıları vardır
    Kadının artıları vardır
    Erkeğin güçlü yönleri vardır
    Kadının güçlü yönleri vardır
    Erkeğin eğlenceleri zevkleri farklıdır
    Kadının eğlenceleri zevkleri farklıdır

Eşitlik birebir aynı iki şeyin kıyaslanmasında ortaya çıkar ya da çıkmaz

Lütfen az mantıklı olalım ben erkekler üstün ya da kadınlar üstün demiyorum farklı diyorum

Bazı kız vardır erkekten üstündür
    Gerek iman konusunda gerek güç konusunda vs.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hayır kadın ve erkek yaratılış olarak ble eşit değil ama bu diğerini ezme hakkını vermez bu kadınların kötü erkeklerinse iyi oldugu anlamına gelmez kadınlar bazı konularda erkekler bazı konularda beceriklidir ama çalışma ile bu fark azaltılabilir ayrıca kadınlar bize hizmet için yaratıldı gibi duşunceler de çag dışı. erkekler dunyayı idare etmeyi kadınlar ise erkekleri idare etmeyi bilir

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum olduğunu.

0|0
    0|0
  • inanmıyorum

0|0
    0|0
  • hangi konuda eşitlik?

0|0
    0|0
  • İnanmiyirum. Kadin daima bir adim ondedir erkekten 😃