Erkeklere haksizlik degil mi, kadinlar gunuyle ilgili bir ben mi boyle dusunuyorum?

Erkekler gunu olmadigi halde kadinlar gununun olmasi ve bir suru etkinlikler yapilarak kutlanmasi bana dogru gelmiyor. Bu erkeklere saygisizlik. Kadinlarin ustun olmasi apayri bir konu ama bu konunun ustunde fazla durup surekli kadini one cikartip erkekleri fazla onemsememek dogru degil. Erkekler gunu yoksa kadinlar gunu de olmamali. Mesela erkekler gunu oldugunu ve kadinlar gunu olmadigini dusunun. Durum erkekler acisindan boyle oluyor bu onlara haksizlik. Empati yapan bir insan oldugumdan mi bilmiyorum bir tek ben mi boyle dusunuyorum?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ezilen sizsiniz ya

0|0
    0|0
    • Ezilen herkes. Erkekler seslerini cikartmiyorlar boyun egiyorlar sorun cikmasin diye ben sizin yerinize ezilmenizi istemiyorum. Kadinlar zaten bagira cagira kendilerini one cikartiyorlar siz yapmiyorsunuz.

• Kadinlarin gozunden oyle degil

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Vay👏👏👏👏👏helal olsun aynen anne baba gunu var... kadinlar gunu varsa erkekler gunude olsun aynen katiliyorum👏👏👏

0|0
    0|0
    • Bir tek kadinligin mi sani var

• Hay ağzını şey ağzından bal damliyo yaa evet olması lazım tabikii bizimde günümüz olsun

0|0
    0|0
  • Helal olsun gız

0|0
    0|0
  • Erkekler taciz edilse tecavüze Şiddete mağdur kalsa haklarını koruyamasalar olabilir di ama erkekler haklarını savunabildiği için erkekler günü saçma

0|0
    0|0
    • Kadinlar gunu hak savunma gunu degil. Kadinlik gunu. Baski goten erkekler ve tacize ugrayan erkekler de var. Karisi tarafindan hos seyler yasamayan erkekler de var eger konu oysa.

• Asil erkekler onlar. Hemcinsini ezme!

• Her neyse sana iyi Akşamlar

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadınlar günü değil o emekçi kadınlar günü pardon da çok önemsendiğimiz için sanırım tecavüz ve tacize uğruyoruz paralel evrenden yazıyorsun sen sanırım

0|0
    0|0
    • Tecavuzlerin onemsenmemizle ilgisi yok erkekler tecavuze ugradigin da onemsenmiyor mu sence? Onlar hastalikli insanlar (ciddi anlamda). Emekci kadinlar gunu ve kadinlik gunu. Sence de bir haksizlik yok mu hep tek tarafli mi dusunursun?

• Kadınlar çok ezildiği için çok ön plana çıkarılmaya çalışıyor. Etkiye tepki gibi yani.

0|0
    0|0
    • Bu kadinlik gunu savunma gunu degil. Eger oyleyse bile erkeklerin magdur olduklari durumlar var. Onlar da kendi haklarini isteyebilirler

• Ben genel olarak haksizliklara tahammul edemiyorum da aklima takildi😄

• İşte gündem bu haldeyken eşit olduğumuza inanmak zor. Kadınları erkekler kendilerine denk saymaya başladıklarında belki erkeklere yapılan haksızlıklara da dur denir.

• tecavüzü eden tacizi eden erkek ama kadınlara bir gün verilmiş çok gelmiş yazık bunu bir hemcinsimden duymak

0|0
    0|0
    • Ben esit dusunuyorum. Cok gormuyorum adil olmasini istiyorum erkeklerin tecavuE ugramadigini mi sanuyorsun? Sadece seslerini cikartmiyorlar kaldiki bu savunma gunu degil kadinligin serefini kutluyoruz. Kutlamayalim demiyorum ama haksizlik olmasin.

Yükleniyor...