Hic Arkadasim Yok?

ya lutfen biseyler söyleyin benim neden arkadasim yok bay bayan fark etmez is arkadaslarim disinda kimsem yok yalniz yaşıyorum ailem baska ilde maddi olarak herseyim var ama yalnizliktan biktim tek basimayim ya evde oldugum zamanlar bile yalnizim disari cikasim gelmiyor cok bunaldim gercekten biktim ya 😕😕😕😕😕😕😕

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Baska sosyal aktivitelere katil mesela bir muzik aleti calmayi ogren bir is arkadasinla git arkadasinin arkadasi derken bir sekilde olur ya

0|1
    0|0
    • ya inan bana buraya ilgilendigim sosyal aktiviteleri ve aldigim kurslari yazsam inanmassin bana ama hepsi geçmişte kaldi Şu an oyle tambir is hayatimda basariliyim insanlarla iliskide basariliyim gecimsiz huysuz biri degilim ama ne bilim yalnizim olmuyor 😕

• Bir bucuk yil once ciddi bir birlikteliğimiz vardi. ikimizde seviyorduk birbirimizi ancak bagzi sebeplerden oturu ayrildik. uzun sure yeni birinin hayatima girmesine izin vermedim. O benim hayatimin merkezinde idi. ben de onun. yaklasik 2 yil olcak ve hic gormedim onu nerde onu bile bilmiyorum. hoslandigim bayanlar oldu istemedim yeni birini sanki yoruldum yeniden yasamak istemiyor gibiyim ayni seyleri ama yalnizliktan bunaldim ve konusmaya ihtiyacim var bir arkadasa bir dosta bir sevgiliye ve aska...

• Hakkinda hayirlisi, kismet..
      İnsallah diledigin gibi olur

En İyi Erkek Görüşü

• Senin evlenme zamanın gelmiş hacım :D annene söyle kız bulsun

0|1
    0|0
    • o yuzden mi kaynaklaniyor sence😕

• O yüzden mi bilmiyorum ama yalnızlıkdan kurtulursun hem kötü yola sapmazsın iyi olur :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• eskişehirde yaşıyosan ev arkadaşı olak :D :D

0|0
    0|0
  • gel sarılayım hojgeldin

0|0
    0|0
Yükleniyor...