Dostum dediğim insan ile 5 aydır konuşmuyoruz sizce haklı miyim?

Kendisi hemşerim artı dostum du ailecek tanışırız olay 5ay ince oldu bu eczacı kendisi 25 yaşında ise girdiğinde ilk başlar da hep beraber gezer tozardik son zamanlar da beni unutmuş iş yerinde ki diğer insanlara daha yeni yeni tanıdığı insanlara benden daha çok değer vermeyr başladı bu durum canımı sıkıyordu mesela ben diyordum ki hadi gel beraber emonune gidelim ya işte babam izin vermez onlarla diğer arkadaşları ile Sarıyere bebeğe gitmeler 2 günlük tanıdığı insanın düğününe gitmeler kanki olmalar falan onlara benden daha çok değer veriyordu beni önemsemiyor du bende konuşmayı bitirdim hala seviyorum onu ama konuşmak içimden gelmiyor sizce haklı miyim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısınız. Yapabileceğiniz tek şey, ondan uzak kalmaya devam etmek. Onların en ufak yanlışını gördüğü an size geri dönmek isteyecektir.

0|0
    0|0
    • Şu an aşırı mutlu selfie cekilmeler falan

• Sosyal medya hesapları falan duruyor ama kesinlikle beğeni falan yapmıyorum oda yapmıyor ben sadece ne olacak acaba diye düşünüyorum 2 günlük insanlar için resmen beni unuttu birde sevgilisi var evlenecek sanırım evlenme teklifi almis çünkü sonra ne olacak görücez

• Unutur. Çünkü bazı insanlar vefa borcu nedir, bilmez.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...