Bu Kadar Mutlulugun Sonu Hayir Mi?

Selam arkadaşlar! Baslikdan da anlayacaginiz gibi benim hayatim inanilmaz harika gidiyor ve sonunda bir şarampole yuvarlanacak miyim diye korkuyorum. Harika bir ailem var, tek sıkıntımız maddiyet. Acikcasi bu durum eskiden beni cok etkilerdi ama su an hic umursamiyorum bile. Zaten cok para harcayan bir insan degilim. Arkadas cevremde harika. Bir kac tane yakin arkadasim var ciddi anlamda dostlarim. Sevgilim yok, hic olmadi cunku istemiyorum. Nedeni basit;beni sevebilecek birinin olduguna inanmiyorum. Soyle ki ben arkadaslarimin arasinda da 'kalpsiz' diye anilan biriyim. Herkesin uzuldugu seylere uzulmem. Hàtta hicbir seye uzulmem. Kafamdan kendimce bir seyler tasarlar tek basimayken sanki gercekmis gibi oturur onlar icin aglarim ama gercek olan olaylara uzulmem. Cok sakin ve sogukkanli bir insanim. Cocuklara gulmem. Sizce Allah benim belami verir mi? Bunlar iyi gunlerim mi?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlısı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Boyle dusunmen cok sacma. Boyle paranoya yani kuruntu yapmamalisin. Sen ileriyi niye dusunuyosun ki...
    Birak kotu gunleri dusinmeyi. İyi dusun iyi olsun. Kotu gunler illa ki yasanir. Sen Şu an ki haline sukret...

0|0
    0|0
  • Allahımm şu kadar mutlu olsam yeterr

0|0
    0|0
Yükleniyor...