Zina neden gunah?

Bileniniz var mı ne icin yasaklandigini filan alkolun neden yasakldndigini biliyorum ama bunu degil goruslerinizi soyleyin :)

Güncellemeler:
Daha cok gorus bekliyorum

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Sana değil yap hadi.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç temeline toplumun bakışına girmeyecem şöyle düşün zina serbest olsa insanlar yaklaşık 15 yaşında kesin ergenlikte oluyorlar o anki libidoyla yapılan sekste ne kadar korunursan korun her hangi bir kaza kurşununda kaçkez bebek ald~rılır yani kaç cana kıyılır bir düşün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İslamda kesin yasaklar ve büyük günahlar 5 şeyi korumak için var.
    -mal
    -can
    -namus
    -nesil
    -akıl
    Hiçbir günah yok ki bunlardan birisini tehlikeye atmasın. Zina günahıda burdan nesli namusu tehlikeye sokuyor

0|0
    0|0
  • Zina zurevi hastaliklarin bulasmasini engeller ayrica zina soylarin karismasinin da onune gecer (bundan cok daha onceki yillari dusunerekten)

0|0
    0|0
    • Bilgi verici oldu daha cok dikkat ederim.

• Karının g*tüne sendem önce 5 kişinin dokunmuş olması hoşuna mı gidecek?

0|0
    0|0
    • Konuyu karistirma istersen bn sadece nedn yasaklndigini bilmk istedim hepsi bu

• Sagduyulu davrandigin icin saol aksi dusunulemez

• Emin ol biz göremesek bile islamda yasaklanan her şeyin bir nedeni var. Bunu merak etmen çok doğal tabi :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Gayri mesru cocuklarin artmasi aile yapisinin bozulmasi ve dolayli olarak toplum huzurunun bozilmasi ve bununbgetirisi olarak diğer suclarin teşviki

0|0
    0|0
Yükleniyor...