? Cirkin miyim?

Arkadaslar meraba ben okulda kendimi cok ezik hissediyorum hic cikma teklifi eden olmadi taa 9. sinifta biri etmisti hic sevgilimde olmadi arkadaslarim var ama onlar arasindada hic sesim cikmaz bide cok zayifmisim oyle diolar boyum 1.66 kilom 51 esmerim gozlukluyum ama gozlugumde şu trend gozluklerden yani sizce ben cirkin miyim o yuzden mi insanlar benimle ilgilenmiyor? :( :(

0|1
1116

En İyi Erkek Görüşü

• boyun iyi gayet. aslında zayıf esmer gözlüklü kızları çok tatlı bulan erkekler var

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• abi sen yine çıkma teklifi falan almışssın. bende o bile yok. kendini sev canısı beni örnek al mesela ben 'ben çirkinim ulan bana yaklaşmayın ' diye okul koridorlarında falan bağrıyorum. Dur bir dakka benim Şu an sana morel vermem gerekiyodu değilmi? amaaaan salla kızım boşver güzellik geçici ve açıkcası umrumda değil. ayrıca bir kız olarak diyorum ki esmer kızlar çok güzel oluyo ayrıca boyun ve kilon çok iyi evet Şu an sana yavşıyorum. s. s. jdksfhkjvhsdjk ayyy yoruldum inşallah keyfini yerine getirebilmişimdir fdsjvfö

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Görmeden ne bilelim?

0|0
    0|0
  • bence güzellik çirkinlik yerine acaba özelliklerinde mi sıkıntı var? Mesela konuşkan değilsindir. İnsanlar ile iletişimi iyi değildir. İllaki çirkin miyim falan diye bakma olaya.

0|0
    0|0
  • Değilsin.

0|0
    0|0
  • normalll

0|0
    0|0
  • ooo gözlük trend gözlükse teklif etmeleri lazımdı yaa nasıl etmezler. bide trend gözlük kullanıyosun yani. hadi trend gözlük yerine basit bir gözlük kullansaydın ya da gözlüksüz olsaydın neyse ama trend gözlük bu boru değil.

0|0
    0|0
  • Değilsin

0|0
    0|0
  • Çirginlik güzellik göreceli birseydir. Kimine gore güzel kimine göre cirkinsindir. Kimileri tarafindan fark edilirsin belki mizacın duruşun ya da insanlar ile iletişimin mesafelidir ve seni fark edende cesaret edemez ya da edememiştir.

0|0
    0|0
  • boyum 1.66 kilom 51 esmerim gozlukluyum bunları yazarak güzel ya da çirkin olduğun söylenmz bana göre..

0|0
    0|0
  • Skma canini , bazı şeyler insanın elinde degildir

0|0
    0|0
  • oyle hissediyon ama degilsindir

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum
    Resim koysaydın

0|0
    0|0
  • Neden ilk adımı erkeklerden bekliyorsunuz anlamadım ki

0|0
    0|0
  • bukadar anlatacagına bı resım koyda karar verelım.

0|0
    0|0
  • Resim görmemiz lazım

0|0
    0|0
  • Çirkinsindir herhalde. Kimse bakmadığına göre. ya da çok büyük ah almışsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ozguvenin yok. Cirkinlik sadece bir terim... Bazi insanlarin kalbi cirkin. Kalbin cirkin olmasin da gerisinde sorun yok...

0|0
    0|0
  • Her insanın kendine göre güzelliği vardır :) çıkma teklifi falan hikaye bunlar, illaki ileride karşına doğru düzgün biri çıkar, yuvanı kurarsın, başkalarının ne düşündüğü senin için öncelikli olmasın :)

0|1
    0|0
  • Cirkinsin😀

0|0
    0|0
  • Sevgiliyi geç zor zamanında yanında olacak bir dostun varsa senden iyisi yok valla :D

0|0
    0|0
  • Evet, mümkün.

0|0
    0|0
  • 9 sınıf hiçte büyük bir sayı değil, bence sorunu kendinde arama

0|0
    0|0
  • Birileri gelip o saçma teklifi etmiyor diye çirkin mi ilân ediyorsun kendini?

0|0
    0|0
  • liseden mezun olana kadar kimse teklif etmedi.. hatta 2yıllık ünide de kimse etmedi.. ama Şu an ne sen sor ne ben söyliyeyim. sanırım evlenilecek kız gibi bakıyorlar:D dünya kadar görücüm var.. salla milleti okulunu bitir mesleğini eline al

0|0
    0|0
  • Çirkin misin bilemem ama özgüven eksik

0|0
    0|0
  • Kenidni değiştir biraz

0|0
    0|0
Yükleniyor...