Erkekler günü olsaydı çok gereksiz olmaz mıydı?

Basit örnek vereyim; babalar günü asla anneler kadar çoşkuyla kullanmaz. Anneler günü yaklaşırken dikkat ederim televizyonda daha fazla reklam vardır ve sosyal medyada sürekli anneler gününü önemini anlatan yazılara çok yer verilir ama babalar günü yaklaşırken asla bu kadar reklam ve coşku oluşmaz. Çünkü erkeklere gün gerekmez hayat erkeklere kolay her yük bizim sırtımızda bir de onlara özel güne gerek yok

0|1
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• çok mantıklı doğru söylüyorsun hayatın yükü kadınların sırtında gerçekten kadınların işi daha zor erkekler bu kadar yükün altından kalkamaz bence

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen aynen aynen aynen aynen :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ahh ergenus ahh;
    Sana o kadar coşkulu şeyler yazarım ama reply attıklarına baktım gereksiz..
    Unutma ki kadınlar gününü kutlayan yine erkeklerdir
    Erkekler olmasa kendi kendinize bile kutlayamaz saç saça baş başa girersiniz o günde bile
    Sen daha hayatın müşterek olduğundan bihaber kalkmış yok haberlerde görüyoruz ne kadar önem verdiğinizi bla. bla...
    Neyse;sen şimdi git AY'ın GÜNEŞ'e verdiği cevabı bulmaya çalış değil mi @Lancel

0|0
    0|0
  • Bana özel bir gün olması gerekmez. sizi de elimizden geldiğince idare etmeye çalışıyoruz işte
    Bütün özel günler zaten kadınlar içindir. Sen hiç evlilik yıl dönümümü unuttun diye trip atan erkek gördün mü? ya da sevgililer gününde bana hediye almadı diye ağlayan erkek?

Bu tarz şeyleri kafasına takan sizsiniz...

0|0
    0|0
  • where is the adalet diyorum😩

0|0
    0|0
  • Çünkü erkekler kadınlara önem veriyor bu yüzden kadınlar günü daha coşkulu erkekler günü olsa kadınlarının umrunda olmaz 😂😂😂

0|0
    0|0
    • Erkeklerin kadınlara ne kadar önem verdiğini haberlerde izliyoruz

• Dün akşamki haberlerde izlediysen hep erkekler kadınları öldürüYo 😂😂 annem ole dedi bnde dedim sanki kadınlar öldürmuyo oda dedi hiç görmedim 😂 sıradaki haberde kadın komşusuyla kocasını aldatıyor sonra bide adamı öldürüyor 😂😂😂😂 izliyoruz yani dimi 😉

• hep cinsiyetçilik ve ayrımı tetikleyen hareketler bunlar.

0|0
    0|0
  • Sizin ki de gereksiz zaten asdf

0|0
    0|0
  • Hep kapitalizm hep

0|0
    0|0
  • erkeklere bir kravat ya da gomlek yeter ama bayanların tonla farklı istekleri vardır onlara ureticiler bile yetişemiyor :)

0|0
    0|0
    • Her erkeğe bir kravat gömlek yetmiyor onlarında modayı takip edeni veya bir sürü aksesuar kılık kıyafet alanı var

• Erkekler günü de var canım benim (:

0|0
    0|0
    • Aşağıda biri de 19 kasım başkası 8 Nisan diyor. Böyle bir gün gerçekten olsa herkes farklı tarih vermezdi şehir efsanesi gibi biri uydurmuş ve kutlanıyor mu hayır.. Kutlanmıyorsa birinin şu tarih erkekler günü demesi saçma

• Kutlanmasına gerek yok ki. 365 bizimdi. Sizlere acıdık değerli hissedin dedik 1 günü size verdik (: erkekler günü her gün canım benim

• Bu kadar erkek düşmanı olmanız gerekmiyor

0|0
    0|0
    • Erkek düşmanı değilim gerçek olanı söyledim

• ben bu masalı daha önce de dinledim güneş bir ay'a dönmüş kibirle ben varken sana ne gerek var ki ben dünyayı ısıtırım, aydınlatırım, mevsimleri ve canlı hayatı ouştururum. Sen ne işe yararsın da varsın ki? demiş. Orada Ay, Güneşe sağlam bir kapak cevap vermişti. Siz kadınlarda tıpkı güneş gibi bütün sorumluluk bütün yük sizde sanıyorsunuz ve bununla övünüyorsunuz. Ay'ın Güneş'e verdiği cevabı bende sana verirdim de, anlamayacaksın ki nasılsa :)

• feminist damarınız atmış bugün :D

0|0
    0|0
  • bu dünyada olmanı aynı zamanda babana borçlusun, erkekler günü olsa ne olur olmasa ne.

0|0
    0|0
  • Var zaten 8 Nisan açın bakın. Bizim de günümüz var bir kere tamam mı

0|0
    0|0
    • Aşağıda biri de 19 kasım diyor. Böyle bir gün gerçekten olsa herkes farklı tarih vermezdi şehir efsanesi gibi biri uydurmuş ve kutlanıyor mu hayır.. Kutlanmıyorsa birinin şu tarih erkekler günü demesi saçma

• En birinci biziz size pışık 👀

• erkekler parası olmayınca sevgili bile yapamıyor. evet hayat bize guzel.

0|0
    0|0
    • Erkekte kıçını kaldırsın çalışsın o zaman

• he he biz çalısalım da karı kıza yedirelim.

iki yemek yapcaksınız bir de kadınlık görevinizi yapcaksınız o dert oldu dimi size. eskiden teknoloji bile yoktu. çamasırları elde yıkıyolardı. sen o çagda mı yasıyorsun da hala kendinizi bişeyler yapıyor sanıyorsunuz.

• Kadınlık görevini sadece 2 yemek yapmak mı sanıyorsun? Ayrıca sokakta bir sürü it kopuk abaza zavallı erkek sürüsünün tacizleri cabası haberlerde zırt pırt tecavüz ve şiddet haberleri. Kadınlara uygulanan toplum baskısı vs

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne kadar yanlis bir dusunce bu soz edebiyata gelince kadin erkek esit bilmem ne dersiniz sozde cinsiyetciliken bahsedersiniz yaptiginiz yoruma bakiniz

0|0
    0|0
    • Bu cinsiyetçilik değil ezilenlerin sesidir. Siz, kadınları mal olarak gören erkeklerin istediği profilsiniz

• ben sana katılmıyorumç kadınlar günü oluyorsa erkekler günüde olmalı bence. erkeklerinde sırtlarında çok yükleri var ve kimsenin hayatı kolay değildir herkesin bir sorunu vardır.

0|0
    0|0
  • olmazdı bence

0|0
    0|0
  • Erkekler günü diye birsey var zaten hahahaa :D

0|0
    0|0
    • Biri uydurmuş ve kutlanıyor mu hayır? Kutlanmıyorsa birinin şu tarih erkekler günü demesi saçma

• Kadınlar günü de çok gereksiz

0|0
    0|0
  • 19 Kasım Dünya Erkekler Günü

0|0
    0|0
    • Biri uydurmuş ve kutlanıyor mu hayır? Kutlanmıyorsa birinin şu tarih erkekler günü demesi saçma

• Yani her yıl 60 dan fazla ülke erkekler gününü kutlamakta

• Kadınlar gününü kadınlar uydurmamıştır sayın fake fotoğraflı erkek

Yükleniyor...