Çevresine bakıp da evlilikten soğuyan erkekler var mı?

Ya bir evlilikte hep mi kadın egemen olur, çevreme bakıyorum hep böyle hep kadının dediği oluyor, hepsi kontrol meraklısı, herşey kadından soruluyor, mesela bizim evde babamla ben bir şey yapmak istiyoruz ama annem istemiyor diye yapamıyoruz, dayım var mesela kendi evinde misafir gibi yaşıyor bir şey dökülürse kavga çıkarabilecek türden psikopat bir karısı var, dışarda görsen delikanlı adam sanırsın karısının yanında kılıbık köle resmen lafını geçiremiyor...

Güncellemeler:
tamam ln yazmayın daha

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• evlilikten soğuyan ben varım.
    Kadınları hizmetci, aldatmaya musait biri olarak gören cok kişi var cevremde. Hakettiği değeri alamayan kadınlar da cok..

bu yüzden evlilikten ve o duruma gelmekten korkuyorum

0|0
    0|0
    • kadın aldatmaya müsait değil midir? sadece erkekler mi aldatıyor

• umarım iyi biri çıkar karşımada fikrim değişir, kadınlardan tırsıyorum

• bende erkeklerden malesef.

En İyi Erkek Görüşü

• çevremden değil de sanal alemde gördugum kadarıyla kızların isteği tukenmiyor ve para hırsı burumus coguna. herkes ac krnını doyursun. zorum yok evlenmeye

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Varyaa en iyisi bekarlikk

0|0
    0|0
  • Bizim evde babamında anneminde sözü geçer.

0|0
    0|0
  • aynen. kadınlar bıraz daha bılınclı olmalı.. ya da boyle sacma kadınlara denk gelmeyelım abi.

0|0
    0|0
  • Düzen genelde böyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evlilik güzel şeyde valla tiksindim artık kızlardan yaşadıklarımdan ve şahit olduklarımdan dolayı. Güvenemem kimseye heralde ama Allah büyük bakalım ne yazdıysa o olur

0|1
    0|0
  • ne soğması dondum ya dondum :(

0|0
    0|0
  • Hemde cok soğudum valla. Kadinlarin istekleri bitmiyor ki. Birde cocuklar arasında ki ayrimlar falan ben yasadim hala devam ediyor. Ben baba olsam böyle olursam aman ALLAH korusunn 😕 inşallah hayirliysa olsun. Degilse gerek yok. Kendi ailem yetti bana 😢

0|0
    0|0
Yükleniyor...