Sosyal sorumluluk projesi olarak ne önerirsiniz?

Bu proje bizim bir dersten final sinavina girmeden aldigimiz not olacak.
Biz restoran ve otellerin atacagi yemekleri alip sokak hayvanlarina dagitmayi düsunduk. Ama baska farkli fikirleriniz varsa alabilirim?

0|1
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Atılanları değerlendiriyorlar zaten bazı yerlerde fakat bilgilendirme yok. Sadece Antalyada çöpe atılan ekmek yemek vs ile ne kadar insanaç kalıyor onu hesaplayın. Diyelimki antalyadaki otellerde çöpe giden yiyecek ve içecekle afrikada şu kadar insan doyurulabilir gibi bilgilendirici notlar hazırlayabilirsiniz. Mesela kyk yurdunda kaldığım sırada şu kadar ekmekle şu kadar yol yaptırılabilir gibi yazı vardı. Buna benzer yazılar hazırlayın otellerin restaurantların falan duvarlarına astırabilirsiniz. İnsanları bilinçlendirin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Engellilere yönelik birseyler yap

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sokak köpeklerinin sahiplenilmesi olabilir. Millet 2.000 dolara köpek alacağına sokaktakileri sahiplensin

1|0
    0|0
  • bence asıl sosyal sorumluluk insanlara kıarşı sıcak kanlı ve ilgili olmatır özellikle de yeşil tshirt giyenlere :D

1|0
    0|0
  • Evlerden kullanilmis sıvi yaglari toplayabilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Sokak köpekleri

1|0
    0|0
  • Doğa için çok zararlı olan pilleri toplamanızı öneririm

1|0
    0|0
    • Sitelere ve benzeri yerlere pil toplama kutuları yapabilirsiniz

• daha değişik birşey olmalı bence klasik değilmi yemek artıklarını hayvanlara dağıtmak?
    birde insanlar için birşey düşün bence

0|0
    0|0
    • Iste pek bisey bulamadik sonucta zamanimiz kisitli ve ogrenci olarak yapabilcegimiz seyler kisitli. Para olsa cok daha guzel seyler cikabilirdi tabi

• Dusundum yaslilar ve cocuk esigeme kurumlari icinde onlarda siradan biraz bence. Neyse tesekkurler yinede

• ya haklısın ne bileyim işte genişlet biraz daha :)
      eyv.

• Ağaçların kesilmemesi için tahtaların geri dönüşümü

0|0
    0|0
  • restoran ve otellerin atacagi yemekleri alip sokak hayvanlarina dagit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence kendiniz evde fazla eşyanız vb varsa mesela bir şey dikip veya örüp suriyelilere yardım edebilirsiniz. Tabii annenize teyzenize falan ördürün hepiniz ortaya güzel bir şeyler mutlaka çıkar. Bunları suriyelilere filan verin. Hem el emeği göz nuru olsun, hem de çocukların gözlerini biraz da mutluluktan doldursun. (Sloganım da iyi bence bir düşün derim)

1|0
    0|0
  • senin dersine pek gitmez ama ben en çok kadınların doğum yapma olayına el atmak isterdim en olmıcak zmanda en olmıcak adamdan çocuk yapıyolar sonra o masum yavrular anne babanın sorumsuzluğu ve aptallığı yüzünden kaybolup gidiyolar hayattan buna gerçekten tahammül edemiyorum

1|0
    0|0
  • Suriyeliler içinde bişeyler düşünebilrisniz

1|0
    0|0
Yükleniyor...