100 liraya ayakkabi aldim cok pismanim?

Aldim ama sonradan hiccc begenmedim bikere disarda giydim altini silsem falan degistirirlermi yardiiijm

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• :D :D dene şansını

0|0
    0|0
    • Morelim cok bozuk bide maddi dururumumuz okadar iyi degil o para benim icin buyuk hadi aldigim seye deyse neyse derim igrenccc ya

• Hayir butik gibi biyerden aldim alirken adamla baya konustuk nasil duruyo giycem falan dedim

• deneceksin şansını o zaman yapcak bişey yok.

En İyi Kız Görüşü

• Değiştirmezler boşuna gidip rezil olma.
    Hem sana bir başkasının giyip geri getirdiği ayakkabıyı satsalar hoşuna gider mi?

Biraz empati.

0|0
    0|0
    • Magazadan almadim butik gibi biyerden aldim ama cokkkk morelim bozuk giyerken bile utaniyorum ya nasil aldim hic bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 11

• evet değiştirirler nereden aldığına bağlı ama

0|0
    0|0
  • bende de öyle olmuştu 150 liralık mıydı neydi aldım bikaç gün sonra vurmaya başladı :/

0|0
    0|0
  • sansini dene istersen

0|0
    0|0
  • 100 liraya ayakkabı mı olur allasen asdf

0|0
    0|0
  • ayakkabının fotosunu bana gonder eger hosuma giderse senden alırım bana fotograf cekimlerimde aksesuar lazımda

0|0
    0|0
  • 100 lira çok mu?

0|0
    0|0
  • tazzikli su il yıka altını..)

0|0
    0|0
  • Degistirmezler. sonuc olarak aldin ve alinan mal sadece degistirile bilir

0|0
    0|0
  • dene şansını denemeyince belli olmaz

0|0
    0|0
  • iyi olmuş

0|0
    0|0
  • Deneyin alırlar belki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• temizle şansın yaver giderse değiştirirler..

0|0
    0|0
  • Değiştirmezler anlaşılır o

0|0
    0|0
  • Bilmem götür bir dene belki alirlar

0|0
    0|0
  • Dene sansini

0|0
    0|0
  • Hayır, değiştirmezler.

0|0
    0|0
    • Silsem falan nerden anlicaklar morelim cok bkzuk yaaaaa

• Seninki ucuzmus 300liraya oxford shoes dediklerinden aldim daha hicgiymedim pismanim

0|0
    0|0
    • Ohaa yaaaa intihar eder insan niye giymedin

• Offff cok uzuldum

• Yani bu yuzden artik bise alirken 40kere dusunucem gercekten ihtiacim var mı diye cidden

• kul hakkı değişme bence sonuçta giyinmişsin ve giyinilen bir ürün değiştirilmez

0|0
    0|0
    • Aynen kul hakki ama daha deminden beri agliyorum o ayakkabiyi hic begenmedim ya

• sana da geçirseler daha önce giyilmiş ayakkabıyı donu bilmem neyi hoşuna gider mi?

• Çocuk gibisin

0|0
    0|0
  • altını sil geri iade et tabi 1 haftadan fazla süre geçmediyse.

0|0
    0|0
    • Spor ayakkabi bu gitmiyo ya belli oluuyo yikasammi

• o zaman arkadaşlarından birine sat o da sana 1oo lira versin. ben beğenmediğim geride iade edemediğim şeyleri arkadaşlarıma veriyorum. ya da böyle internette ikinci el kıyafet alıp satabileceğin siteler var ben iki tane elbise mi satmıştım öyle.

• Hep aldığın yer ise alır, kilonun verdiği ağırlık ile ayakkabının şekli bozulmamış ise alır,

0|0
    0|0
  • Amaaan gecti gitti bebegim uzulme hic. sıkma tatli canjni. Degmez dunya malina. Gule gule kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...