Bu ayıp mı? Tam bilmiyorum. Bilen açıklayabilir mı?

Simdi buyuklerin eli opulurken bazilari opmek yerine cenesini degdirir ya. Bu ayip mi? Ben ayip degil diye duydugum icin oyle yapiyorum. Ne anlama gelir? Aklima geldi bir utandim simdi ya ayipsa diye. Aciklar misiniz?

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• zaten önemli olan öpüp öpmemek değildir ki orda ki asıl amaç eline eğilmektir bir saygı göstergesidir o yoksa kimse onun derdinde değil yok öptü yok çenesi değdi :) eline eğilmek saygı gösterdiği anlamındadır..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• genelde ayıp derler ama

0|0
    0|0
    • Hangi yorede oyle derler?

• Hmm tamam bir daha yapmam ben de

• bencede dikkat etmekte fayda var

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Anne ve babamdan başka kimsenin elini öpmem çeneme korum. Senin de dediğin gibi eli pis olabilir, öpmem ayıp olduğunu da düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • Ben de boyle dusunuyorum sonucta ne ilgisi var saygisizlikla. Saygidan el opuyorum bir de yalayalim bari ama baska yerlerde farkli anlamlar yukleniyor mu diye sormustum. Boyle cok sacma seyler var da. Yok canta kulpu iki gogus arasinda olursa fahise demekmis de yok saci sagda toplarsan sahibim var solda toplarsan birini ariyorum demekmis de bilmem ne. İgrenc bir yerde yasiyorum son derece geri.

• Boşver öyle zihbiyetsizleri. Eğitim seviyesi, kültür seviyesi ve beyin yaşı eksik insanların görüşlerini umursama. Öyle kişilere dönüp cevap dahi vermek bile zahmet geliyor bana..

• Oyle ama yine de sinir bozucular

• Tuvalletten çıktı elini yıkamadı belki ne bileyim? çeneme koyar geçerim

1|0
    0|0
  • Bence öpme.. Yalın akraba dışındakileri öpmem...

1|0
    0|0
  • ayip

0|0
    0|0
  • Ayıp değil görgüsüzlük.

0|0
    0|0
  • Çeneyi ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • ayıp

0|0
    0|0
  • ayip ayip tü kaka

0|0
    0|0
  • Annemden baska kimsenin elini opmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bende öyle yaparım
    Zaten herkesin elini de öpmem

1|0
    0|0
  • Neden ayıp olsun bu kadar ayrıntılı bir durum değil

1|0
    0|0
  • Ayıpsa ayıp ben çeneme koyuyorum öpmem

0|0
    0|0
    • Ben de oyle yapiyorum ama acaba opuyor gibi mi yapsam ki ayip mi bilemedim

• Eli yalamak ne yani? Saygı anlamında çenene değdirirsin olur biter

1|0
    0|0
  • Hoş bir şey degil

0|0
    0|0
  • Bende çeneyle ajssjsjjw

0|0
    0|0
  • değil ya mucuk mucuk öpmekten iyidir

0|0
    0|0
  • hiii çok ayıp 🙊

0|0
    0|0
  • Milletin götünu yikadigi eli yalayamam kimse kusura bakmadsin. İsterse ayıp olsun umrumda değil

1|0
    0|0
  • ya ben öpmek istemiyorum belki kim bilir en son ne yaptı, zaten dinimizde ben el öpmesi diye bir şey duymadım

1|0
    0|0
    • vardır ya da bilmiyorum yalnış bir şey söylemiş olmayım da

Yükleniyor...