Bazı insanlar kadınlar gününe karşı (her iki cins de) ya siz? peki kutlar mısınız yoksa kutlamaz mısınız?

bazı kızlar biz korunmaya muhtaç güçsüz değiliz. güçlüyüz ve eşit haklara sahibiz biz yılın 365 günü kadınız diyorlar. ben abartı buluyorum. yanlış bir şey olarak görmüyorum. hem sadece kadınlar günü değil ki birçok meslek dalına da ait bir çok gün var siz ne dersiniz kutlayanlarda da art niyet görmüyorum ben

ha bu arada olayı özgecan gibi oalylara getirmeyin nasıl kutlayalım böyle şeyeler olmuşken diye lütfen çünkü bu dediğim düşüncenin onlarla ilgisi yok. yani böyle şeyler oluyorken nasıl kutlayalım, anma günü olsun diye değil, benim dediğim bu günü yanlış bulup gerek yok diye protesto ediyorlar farklı anlayışlar

• kutluyorum abartıyorlar kutlansın
    80% (4)40% (2)60% (6)Oy Ver
  • aabartmıyorlar evet kutlamam kutlanmasını da istemem kutlamasınlar
    20% (1)60% (3)40% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hak eden kadınlarınki kutlansın , genel evdekilerin kotu niyetli olanlarınki değil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kişiye insan olduğu için değer vermeli.
    Erkek ya da kadın olduğu için değil.
    Sadece bir tek güne sığdırmak da saçma geliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kutluyorum abartıyorlar kutlansın

1|0
    0|0
  • Yeni bir şık eklemek istiyorum kutlansın ama abartanlar kutlamasın abartan derken artık bunu feminizme çevirenler

1|0
    0|0
    • yani ben de feministim ama bu düşünce bana da abartı geldi...

• Hmm genelde her 18 yaşındaki insan feminizme gönül verir zaten ama feminizm iyi birşey tabi görüşün gereklerine tam manası ile uyarsanız yoksa buda erkek düşmanlığına gider

• aabartmıyorlar evet kutlamam kutlanmasını da istemem kutlamasınlar

1|0
    0|0
  • Saçma bir gün gibi geldi ama gönülleri olsun diye kutluyoruz.

1|0
    0|0
  • Böyle özel günlerin sadece bir gün oluşu unutanlar için hatırlatmadır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...