Evinize hiç hırsız girdi mi?

Evinize hiç hırsız girdi mi ?

0|1
15|6

En İyi Kız Görüşü

• oo kaç kere girdi. girmez mi evin içinde abimle kovaladık bile :) sonrası sinir bozucu tabii yakalayamıyosun zıp zıp topu gibi kaçıyolar :D

0|1
    0|0
    • ciddi misin :)

• ahaha sorma bikaç eşya da çalmış dedim. kutusunda yeni alıp koymuştum, polis de üstünde bikinili kadın fotolu kutuyu alıp eline demez mi 'bu sizin mi diye' ben mosmor, üstünden parmak izi alacakmış. sonra farketti kızardı yazık:D belli ki kadın da girmiş ya da eşine falan verecek ne biliyim manyak dolu ülke

• hahah aynen ya polis nasıl öyle yaptı ben onu anlamadım :) sen niye mosmor oldun komedi ya :) iyi ki görüş yazmışsın :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Ahahah habere koptum ya :D
    Hayır girmedi hshajssj

0|1
    0|0
  • Lanet olasi gecen sene tatilde iken girmis. Soyup sogana cevirdi serefsiz isin komik yani Kuran i yere atmamis buzdolabinin ustune koymus cok muslumandi sanirim

0|1
    0|0
    • haha ciddi misin :) eee en azından saygılıymış bu da iyi

• Saacmalama saygili adam hirsizlikmi yapar.

• aslında bu biraz felsefece ve derin düşündüren bir konu. irdelemek lazım. öyle örnekler verebilirim ki sana bana hak verirsin

• Hayır

0|1
    0|0
  • girmedi

0|1
    0|0
  • Girmeye calisti ama bizim saraya girmek zor 😂😂alarma yakalanmislar

0|1
    0|0
  • Ulan adhdbdgdb

0|1
    0|0
  • Fena yakalanmış

0|1
    0|0
  • Girmedi.

0|1
    0|0
  • Girmedi.

0|1
    0|0
  • Bize girdi ama önceden girmiş vicdan yapıp geri getirmek için girmişti kiz arkadasimla gormustuk gerci sonra ne durust insan deyip o gun sabaha kadar ucumuz film izlemistik shshahaha

0|1
    0|0
  • Yok artık😂 iyi meslek edinmişler hic aksatmiyorlarda

0|1
    0|0
  • Evet. :(

0|1
    0|0
  • Hayor

0|0
    0|0
  • Yok girmedi ahhshajd bizimkiler girse elindekileri birakir cikar derdi hep

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• :) :)
    bizim evede hırsız girmişti çıkarken kapıyı açtığı aleti unutmuştu Şu an onunla para kazanıyorum :D

0|1
    0|0
  • Hayır, Allah korusun

0|1
    0|0
  • girmedi ama girebilir, mülkiyeti koruma hakkı yok bu ülkede, amerikada biri bahçene girse vursan suçsuzsun bizde yatak odana girecekmişte peehh

0|1
    0|0
  • :D kücükken girmis babam sopayla kovalamıs.

0|1
    0|0
  • girmedı

0|0
    0|0
Yükleniyor...