Suçüstü Yapılmazsa?

Dün gece geç saatte arkadaşım duvara siyasi içerikli yazı yazdı Pendik içinde bir mahallede. Yanın da bende vardım biraz tedirgin oldum tam o yazarken kimse yoktu yanında ben koruyordum (aynı zaman da korkuyorum) neyse bu yazdı işte bişeyler, hükümete ve saraya gönderme yaptı derken pencereden bir teyze seslendi şimdi polis çağırıcam ama diye.
Biz tabi tabanları yağladık deli gibi kaçtık spreyi çöpe attık falan tabi hiçbir iz belli etmeden ben Tuzlaya döndüm (benim ev o tarafta)
Bizim salak kaçarken spreyin kapağını orada düşürmüş. Parmak izinden falan bulunur mu sizce? Benim de başım derde girecek? Veya suçüstü yapılmamışsa bile ceza alır mı

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• bu devlet aleyhtarlarında görülen genel bir durum genelde arkadan söz atmalar yazmalar klavyeden giydirmeler vs vs genelde çok yüreksiz ve korkak oluyolar :D tavsiyem en yakın zamanda yurtdışına kaçın yoksa mit bordo bereli ortak baskını olacak evlerinize sonrası gençlik kodeslerde geçecek gibi :D :D

0|0
    0|0
    • kim gereksiz bir başkan yüzünden ceza yemek ister ki :) yüreksiz olsak yazmazdık

• gerçi o yazdı, onun yüzünden de ceza yemek istemem

En İyi Erkek Görüşü

• Polisin işi gücü yokda duvara yazı yazan kişiyi takip etcek. Bence bişi olmaz. Yapmayın olm böyle şeyler. Lüzumu yok. Yazsan ne olur yazmasan ne olur. Hayır kimi etkileyeceksiniz. Zaten sizinle aynı fikirde olanlar sizle aynı düşünceyi paylaşıyor. Geriye diğer taraftakiler kalıyor. E bu durumda onları deli etcek. Kimse kimseyi kızdırmamalı bence. Bende hükümeti sevmiyorum, saygı duymuyorum. Sevmek ve saygı duymak zorunda da değilim. Ama bu hükümeti destekleyenlere saygısızlık yapmıyorum. Herkesin bir görüşü var. Demokrasi var.
    Sanıım önemli olan eleştirmek ve yermek değil tam tersine karşı tarafı kazanabilmek. Bunları yaparak kazanmayı bırak daha çok kopuyoruz birbirimizden. Kimse kimseyi kızdırmasın yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...