Eski arkadaslarim tarafindan dislanmis hissediyorum ne yapmaliyim?

Oncelikle herkese merabalar ben de bir sorunumu paylasicam ins yararlı olur Benim arkadas konusunda bir sıkıntım yok herkesle dost olabiliyorum ama benim su an da sinifta eski arkadaslarim var onlarla aynı sinifta ders görüyorum ama tek sorunum var onlarla takilinca kendimi guçsuz hissediyorum onlarin beni dislayacagini saniyorum cunku ne zaman yanlarina gitsem suratlarini asiyolar onlara birsey yapmadigim halde boyleler sinifa yeni bir kiz geldi onlarla daha samimi oldu ama ben eski arkadaslarim olmasina ragmen onlara alisamadim aralarina kaltilincada bana sinir oluyolar gibi geliyo eski arkadaslarim oluncada zoruma gidiyo onalra karsi nasil davranmaliyim arkadaslar😣😣

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Daha yeni En yakın arkadaşımla bir kavga ettim çokda severdim kendisini fakat yaptığı bişey bana çok ters geldiği için tepkimi koydum yollarımızı ayırdık üzülmüyorum çünkü ben kimseye muhtaç değilim sende öyle olmalısın sana değer veren kişileri önemse kendin diyosun yanlarına gidince surat asıyolar diye gitme sende yeni arkadaşlıklar kur yeni insanlar tanımaya çalış hiçbiri olmuyosa yalnız yürü ayaklarının yere bastığını gören çekemez zaten belkide onlar gelir sana kaçan kovalanır hesabı :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• maalesef bu bazılarımızın yaşadığı bir durum benimde benzeri başıma gelmişti maalesef onlarsız devam etmeyi öğrenmelisin. Kendine yeni arkadaşlar bul seni istemiyorlarsa sende onları isteme. Başta zor gelecek ama sonra alışıyorsun. Lisede çok yakın bir arkadaşım vardı sık sık konuşurduk. Benimle ilgili bir çok şeyi bilirdi ve aramız iyiydi. Sonra mezun olduk mesaj atardım benimle çok iyi konuşurdu, uzun uzun cevaplar verirdi hatta aklında olduğumu arayacağını falan söylerdi. Sonra birden şarjım bitti, annem çağırdı, işim çıktı gibi bahanelerle konuşmayı bitirmeye başladı. Başta anlamadım sonra baktımki bu sürekli böyle olmaya başladı. Tabi insanın aklına artık konuşmak istemediği düşüncesi gelmiyor pek. En son konuşmamızda aklında olduğumu ve bana mesaj atıcanı ama bir türlü ayarlayamadığını söyledi. Hatta benim olduğum bölgeye gelecekmiş buluşalım bile dedi. Sonra birden şarjı bitti gitti. Aradan 5-6 ay geçti ben mesaj atmadım oda atmadı. Anladımki farkettiğim şey doğruymuş. Başta üzüldüm, konuşmak istedim özledim haliyle ama şimdi aramıyorum. Hatta bitmesi belki iyide oldu birbirimizin hakkında fazla şey biliyorduk insanlar zamanla değişir belki bana zararı dokunacaktı bilmiyorum sonuçta.

1|0
    0|0
    • Zaten bundan sonra takmam onlari artik yeni arkadaslar bulmaya calisicam yorumun icin tesekkurler

• rica ederim

Yükleniyor...