Dovcem bir gun ikisinden birini?

Yurt oda arkadaslarimi ne mal insanlar var ya bunlar ygs nasil gecmis bu zeka kapasiteyle anlamis degilim :)) ders vermem lazim bu iki salaga ne yapiyim kasarlar oglen 1 kadar yatiyor okula gittikleri yok ben 6 da kalkiyorum geldigimde yatamiyorum ses yapiyolar s. ccam agizlarina en sonda?

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dövme knk. Denedim hayatın daha kötü oluyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ders çalışma odanız yok mu ayıran yurtta

0|0
    0|0
    • Kyk yurdu etut odasi var toplu oda

• Nasil dicem :)) anlamalari zaten lazim degil mi 6 da kalkiyorum alarimida duyuyolar hic mi empati duygulari yok serefsizlerin

• o zaman direk görevlilerle görüş en azındna seneye başka odaya geçmeyi iste

Erkekler Ne Diyor 6

• ilgili ile görüş uyma onlara

0|0
    0|0
  • :D yurt sorumlusu gibi yetkili kişilerle görüş rahatsız olduğunu belirt tabi bundan önce arkadaşlarını uyar hala devam ediyorlarsa dediğim gibi rahatsız olduğunu belirt oda değiştirmek istediğini falan söyle yardımcı olurlar belki

0|0
    0|0
    • 20 yasindahepsi en kucukleri benim mallari daha nasil uyariyim ki anlamalari lazim uyuyoruz seslerine uyaniyorum

• noluyor küçük olunca ya kızlar çok ses çıkarıyosunuz uyuyamıyorum biraz dikkatli olamazmısınız gibisinden uyar tatlı dille

• En cok uykuya benim ihtiyacim var yani

• Yönetime söyle odanı değiştirt

0|0
    0|0
    • Kyk

• Ses azalmazsa degistirmeme deymicek ya ondan korkuyorum :/

• O zaman da şikayet edersin. Orada sadece onlar bulunmuyor. Kısacası kabullenme

• söyle onlara ses yapmayın de.
    olmadı söyle odanı değiştirsinler öyle bir ihtimal varsa.

0|0
    0|0
    • Konuscam en sonunda o olcakta gittigum yer daha kotu olursa diye tereddutteyim

• Ahahah :D valla hii

• kıyamam sana ben terbiyesizler

0|0
    0|0
  • imkan varsa özel odaya çık. kafan rahat olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• odanı değiştir hiçuuğraşma olan sana olur

0|0
    0|0
    • Valla mallar ya ama gitcegim odada ayni olursa?

Yükleniyor...