Dünya kadınlar günümüz kutlu olsun hanımlar. Bu günün daha anlamlı bir şekilde kutlanması gerekmiyor mu?

Sizce bu günün daha önemli olması gerekmiyor mu? Bir senede bir sürü kadına, genç kıza yapılan tecavüzler, acımasızca öldürülmeleri bu seneki 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü daha anlamlı kutlanması gerektiğinin göstergesi değil midir?

Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun efendim, umarım artık kadına şiddet, kadına tecavüz olmaz. Güzel bir yıl dileğiyle.

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• tüm kadınların günü kutlu olsun
    her günü böyle olmalı aslında ama sahip çıkamıyoruz
    koruyamıyoruz yazık

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tesekkur ederiz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir senede 2 tane kadın cinayeti işlendiyse, binlerce erkek katledildi. Yüzlerce erkek şehit oldu. Sırf sen daha rahat açabilesin diye totonu. Erkek dışarıda dişisini doyurmak için çalışsın, tehlikelere karşı savaşsın, bu savaşı bazen kaybetsin, ölsün kimse konuşmasın. Kadına bir fiske atılsın, olay olsun. Yok öyle. Kadınlar gününüz yerin dibine batsın, erkekler gününe önem vermediğiniz sürece, kadınlar gününün değeri yoktur benim açımdan...

0|1
    0|0
    • Sen şu ön yargılarından bir kurtul ondan sonra insan olduğunun kanaatine var ve benim soruma görüş paylaş. Totonu açasın diye falan filan senin gibi üç kuruşluk aklıyla beş kuruşluk akıl veren toplum olduğu sürece kadınlara şiddette artar, tecavüzde. Sen ne birinin içini görebilir ne de bilebilirsin.

• Boş konuşmak da yaptığınız en iyi şey bak, onu söylemeyi unutmuşum. Şu yazdıkların sinek vızıltısı, bir manası yok. Tekrar düzenleyip yazasın.

• Seni muhattaba dahi almıyorum 👌🏼

• Teşekkürler

0|0
    0|0
  • Öncelikle Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun. Her kadın güldür. O güle şiddet uygulayarak kırmayalım lütfen. Bazı konularda cidden erkek olarak kendimden bile utanacak haberlerle karşılaşıyorum. Kadına Şiddete Şiddetle Hayır. Saygılar...

0|0
    0|0
  • gerekmiyor

0|0
    0|0
  • Ankaradaki canlı bomba ve bayrampaşalı polise silahla saldıran iki kadının da kadınlar gününü kutladık mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sağol

1|0
    0|0
Yükleniyor...