Sizce de kadınlar Günü saçma değil mi?

Erkekler günü olsa saçma olmazdı bence.
Sonuçta Kadın-erkek eşitliği demiştiniz de mi? :/

Tamam buraya kadar herşey iyi güzel
de bugünü kutlamanız ayrı bir dert arkadaş.

Taksimin cırtlak sesleri oluyorsunuz.
Toplaşıyorusunuz bir yere, içinizden en ateşli feminist kürsüye çıkıp konuşma yapıyor
Millet hızını alamayıp erkeklere küfür ediyor
Bazılarının psikoloji altüst oluyor, gördüğü her erkeğe ay sapık damgası vuruluyor
''Size katılabilir miyim?'' diyen erkeğe ''vay sapık demek aramıza gireceksin Burcu'nun yanına sokulacaksın iki şukuyla Burcu'ya tecavüz edeceksin...''
Gibi senaryoları; saniyenin 10 da 1 i bir sürede düşünebilir hale geliyorlar.

Derken sağdan öküzler çıkıveriyor '''Kadınlar çüçööök!! çüçöööök!!'' diye diye..
Vaka-i vakvakiye Etek giyenleri saymıyorum bile.

Diğer yandan dursun abimiz whatsap durumu yapıyor ; ''(kırmızı gül emojisi) Bugün hepimiz kadınız (kırmızı kalp emojisi) (kırmızı gül emojisi)'' Abi çok romantiksin yoa :(

... Neyse bu günü kutlamanız çok saçma yahu
Sizce de saçma değil mi?

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• Soyle ki simdi herkes bugun kutlayacak erkekler de dahil ( ki sevgililer gunu gibi sacma bir gundense boyle seyler daha anlamli) peki sonra aksam olunca bitecek. Butun her sey gibi bu da bir zaman dilimi gibi bitecek. Kadina, kadinina deger veren biri zaten her gun verir bas taci eder

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bencemdede yazdığım gibi, yıllar önce bir tekstil fabrikasında çıkan yangın sonucu 130 kadının öldü, bu yüzden 8 Mart dünya emekçi kadınlar günü ilan edildi. www.kizlarsoruyor.com/.../a55839-dunya-kadinlar-gunu

Saçma olduğunu düşünmüyorum, genelde sevgililer günü gibi saçmalıklara karşıyım, ama bugünün altında önemli bir hikaye ve bu günün bir manası vardır. Fakat bir güne kısıtlı olmamalı, kadınlara hergün değer verilmeli ve kadınlar 1 gün değil 365 gün haklarını aramalıdırlar.

Ayrıca feministlik erkeklere kin ve nefret duymak değil, kadını ve erkeği eşit görmektir. Öyle yapanlar zaten feministliğin F sini bilmiyordur, ve cahildir sadece.
    Çünkü bir erkeğin bize hak vermesinden ve aramıza katılmak istemesinden onur duyarız.

0|1
    0|0
  • Detayı okumadım ama çok saçma. Bazı kişiler özel günlerde hatırlanıyorsa ve hatırlatılmaya dayatılıyorsa o unutulmuş demektir bunu da basit bir takvim yaprağı değişteremez.

0|1
    0|0
  • Sadece bugün kadına değer verenden bir bok olmaz zaten

0|1
    0|0
  • Günleri savunmuyorum ama sabah beri sorular aynı tarzda ne karşıymışsınız kadınlar gününe

0|1
    0|0
  • Kadınlar çiçektir güldür papatya osuruk böceği

0|1
    0|0
  • emin ol senin yaşaman hem çok daha saçma hem de gereksiz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sana katılmıyorum. Kadınlar tarih boyunca ezildiği için bence onlar bizden daha çok bu günü hakkettiler.

0|1
    0|0
    • Kadınlar çiçektir kadınlar güldür güldür gül

Yükleniyor...