Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de bir çok hastanemiz yetersiz kalmıyor mu?

https://www.change.org/p/t%C3%BCrkiye-cumhuriyeti-t%C3%BCrkiye-de-hastane-standartlar%C4%B1-y%C3%BCkselsin-hastalar-olarak-hakk%C4%B1m%C4%B1z%C4%B1-arayal%C4%B1m?recruiter=331721875&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink

Hastanelerin yetersizliği ve hastaların dönem dönem mağdur olmasıyla ilgili bir kampanya. Göz atıp eğer sizde hak veriyorsanız imzalayıp yayarsanız çok sevinirim.
Hepimizi ilgilendiren bir konu..😊

Güncellemeler:
Devlet hastanelerinden bahsediyorum..

0|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• neyi yetersiz hastanelerin canım?

0|0
    0|0
    • Tedavi konusunda. İlgizlikte çok fazla. Bunun için sana tanık olduğum olayları bahsedebilirim. Devlet hastaneleri bazı bölgelerde yetersiz kalıyor (hepsi değil tabi ki)

• Ne kadar vurdumduymazsınız..

• Pes.. Böyle bir konuyu nerelere çektiğiniz merak konusu açıkcası. Diyecek hiçbir şeyim yok size. İyi günler..

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen gel birde avrupayi gör.
    Turkiyeyi avrupa sanarsin.

1|0
    0|0
    • Avrupa beni ilgilendirmiyor. Türkiyede yaşıyorum ve buranın hizmetine bakmak zorundayım 😊

• Bende avrupada yasiyorum turkiyeyide iyi biliyorum. Oyuzden kiyasladim.
      Turkiyede saglik sistemi super. Ve cok ucz.

• İyi yere denk gelmişsiniz demek ki. Maalesef her hastane dediğiniz gibi değil. Bir sürü saçma sapan problem var ve bunlar asla gözardı edilemez. Türkiyedeki sağlık hizmeti iyi değil. Sadece siz iyi bir hastaneye denk gelmişsiniz. Hepsi kötü demiyorum ama genel olarak evet çok kötü

• Özel hastahanelerden mi bahsediyorsunuz devlet mi?

1|0
    0|0
    • devlet hastanelerinden. Aralarında iyi olanlar var tabi ki ama onlarda yatak olmadığından hastalarının tedavisini geciktirmek zorunda kalabiliyor

• Teşekkürler😊

• Ben teşekkür ederim duyarlı arkadaşım :)

• imzalamak isterim ama, çok fazla bilgi istiyor bende o bilgileri girmek için üşeniyorum :/

0|0
    0|0
  • Yetersşz şu an sözde sağlık güvencen var ama dişinde sorun olsa bunu devlette yaptırabilm3n için sanırım 6 ay sıra beklemen gerek %50 bu işte müstehak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle hastaneler hala var mı? Hem de İstanbulda?

0|0
    0|0
  • Bu imzalar işe yarıyor mu gerçekten tarihte bir örneği var mı işe yaradığına dair

0|0
    0|0
Yükleniyor...