Babamın hataları hayatımızı bitirdi?

Babam 6 yıldır annemi aldatiyor. 6 yıl içinde siddeti de gördüm , babamın evi terketmesine , beni yerde sürüklediği zamanlarda oldu, annemi arkama aldığım günlerde... Arkadaşlarım babani gördüm dediklerind basımı önüme egdim hep , annemin gözyaşlarını silmeye çalıştım , kardesimi düşündüm ona verdim kendimi , kendimden gitti hep. Babam aldı o kadını çocuklarını bir yerlere götürdü biz bayramda yetim gibi evde kaldık. Dün bile arabanin içinde o kadınla babamı gördük annem krize girdi evde bense artık bikkinligin verdiği şey ile uyudum uyudum her zaman ki gibi.. ama babama sorsanız herşey normal. Onun yüzünden başka erkeklere guvenim yok. Nolur siz siz olun esinize cocugunuza bu işkenceyi yapmayın. Kızınız olduğunda ona güven verin.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• annen de suçlu? tamam aldatılmak zor birşey ama sizin yanınızda durması güçlü olması lazım. sende fazla takma zaten türkiyedeki erkeklerin yüzde 95 i amele dir. yalnız değilsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• :( kıyamam Allah yardımcın olsun cok cok ıyı anlıyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Her erkek ayi degildir :)

0|0
    0|0
  • Allah belasini versin onun, ama sen cok takilmadan kendi hayatini kendin kur tavsiyem budur boynunu eyme hic bir zaman sen utanilcak bisey yapmadin serefsiz baban yapti. Gun gelecek o utanacak bu soyledigimi unutma

İnsanlar yasattigini yasamadan olmezmis.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaşadıkların hiç kolay değil ama emin ol şu hayatta senin kadar güçlü insanlar çok az. Ne diyelim haklısın her sözünde , kolaylıklar dilerim.

0|0
    0|0
  • Annen boşansın niye duruyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...