Ülkemizdeki kadınlar neden isyan etmiyorlar?

ülkemizde kadın cinayetleri, tecavüz ve kadına karşı cinsiyetçilik artmışken kimsenin kutlamaya yüzünün olmaması gereken gün!

"tavuk mu yumurtadan çıkar yoksa yumurta mı tavuktan" sorusuna horozun verdiği cevaba güldü bu toplum. çünkü aslolan horozun neyi umursamadığı idi. kadın cahil ve edilgen kalsın ki uşaklık ettiğiniz efendiler ucuz işgücü olarak, savaşta ölüm istatistiği olarak kullanılabilecek cahil yığınlar alabildiğine çoğalsın. kadın cahil kalmazsa çocuğunu da eğitir. güçlü kadın, güçlü ve özgür toplum demektir. sadece 8 Mart sembolü değil, her gün kadınlar günü olsa keşke...

1|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü korkuyorlar kendilerinde varolan gücü bilmiyorlar yetiştirilme tarzı yüzünden sürekli ezik aciz ve herşeyi sorgusuz sualsiz kabul edebiliyorlar erkeğin boyunduruğu altında olmak kolay ve rahat yaşamak işlerine geliyor maalesef erkeklerde bu durumda uygulanan şiddeti hak görüyor !!!

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Üstad şu yandan bakmak lazım bir günde eğlenmek mutlu olmak onlarında hakkı ses edenler oldu 8 Mart öncesi haberlere bakarsan görürsün Ne oldu devletin polisi hemen müdahale etti eyleme ve hak ses duyurmaya bu ülkede karnım aç diye bağırsan içeri alıyorlar bırak kadın olmayı ben erkek halimle bile hak ses duyurmaya korkuyorum...

Bir günde yüzleri gülsün 8 martı çok görmeyelim fazla görmeyelim :)
    Türkiye Gençlik Birliğinin eylemleri takip etmeni öneririm Çok güzel ses duyuruyorlar Özgecanlar ve Niceleri için ama polis müdahaleride olmasa çok güzel olacak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sanki erkekler cahil değilmişte kadının tepesine çıkıp bilim adamlığı yapıyomuşcasına anlatmışsın. Arkedeşim sorun insanlıkta!!!

1|1
    0|0
  • Pek yoda yururken etrafima bakmiyorum
    Bakan baksin nolcek ya.

0|1
    0|0
  • Umursamayan var inanın.. herşeyi bir güne, bir saate sığdıran beyinler kutlasın..

0|1
    0|0
  • Ne olursa olsun kadın olduğum için sukrediyorum, en zoru bile savasarak basarabildigime inanıyorum iyi ki kadınım iyi ki anneyim iyi ki baciyim ... tşkler

0|1
    0|0
  • ne de güzel dedin :(

0|1
    0|0
  • Haklısın

0|1
    0|0
  • Ediyolar ediyolar da bu halini kabullenen cok kadın varsa isyan eden tek basina napabilir

0|1
    0|0
  • Ben ediyorum da nereye kadar bir şey yapamıyoruz ki

0|0
    0|0
  • etmiyorlarmı ediyolar ama susturuluyorlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...