Neden ben? ya canıma tak etti artık. Babamız yokki araba alsın gezelim. Boğazıma ekmek girsin diye bakıyorum para harcamıyorum para biriktiriyorum ev alayım kendime anneme babama yük olmayayım artık yok olmuyo ya birikmiyo para. bir taraflarımı yırtıyorum uyumuyorum ama olmuyor ya. kafayı yicem artık

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Insanlarin yasam boyunca hrp istedigi bol para rahatliktir.
    Allah vermiyorsa ne yaparsan yap olmuyorsa mutlaka bir hayir vardir.
    Cok sukur, ki kimseye muhtac degiliz zenginlikten fakir ezmiyoruz pintilik yapmiyoruz yardima ihtiyaci olani anliyoruz Rabbim sukurler olsun, ki boyle yaptti bize yeter neyleyim dunya malini Rabbim ahiret zenginligi bollugu versin dunya mali olup nankör kor olucagima allahin verdigine sukur edebilmek cok guzel bir de bu yonden bak hayata bize hep hirs mal mulk öğretildi Allahin rizasini alin ahirete calisin denilmedi bu dunya bos elindekiyle yetinmeli insan oğlu.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• doğru iş.. zamanı gelince.. kosgeble görüş derim düzgün bir fikrin varsa..

0|1
    0|0
    • uykusuzluktan mıdır anlıyamadım. kosgeb kim ya da ne?

• hiç bilgim yok ama kendim araştırayım seni yormak istemem. gecenin bir vakti uykusuzum zaten pek anlamadım. sorup sorup canını sıkmak istemiyorum

• her neyse işte.. istediğin zaman anlamadığın birşey olursa sorabilirsin. tam senlik bir çözüm.. ve inan ya da inanma.. devlet gerçekten sadece fikrine bakıp sana karşılıksız para veriyor.. ama sonra o işi kurduğunda da uzmanlarca denetlemeye geliyor.. en az 40-50.000 lira dan başlar işin muhteviyatına göre.. hayalinde ne varsa.. imkansız değil..

Kızlar Ne Diyor 7

• Fakir olmak kötü birsey mi?
    Paran olsa mutlu değilsen sağliğin yerinde olmazsa ne ise yarayacak ki?

0|0
    0|0
  • arkadasim illa da ev almak icin calisma. calisarak zaten biriktiremezsin ya da cok nadir olur bu. ama daha iyi bir yasam yani daha rahat yasayabilmek icin calis hic olmazsa gücüne gitmez. ev diye sartlandirma kendini. normal rahat bir hayatin olsun kendini kasma

0|0
    0|0
    • sorun şu 6 yıllık sevgilimi ailesi sırf evim olmadığı için vermiyor bana

• herşeyi tek başıma yapıcak olmak beni kötü yollara sürükliyecek diye korkuyorum.

• unutma,, en önemlisi insan olmak

• Herkesin maddi durumu iyi olacak diye bir kaide yok

0|0
    0|0
  • bazilari sanslidir bazilari da sanssiz..

0|0
    0|0
  • Canım benim ya

0|0
    0|0
  • Fakir erkek eziktir

0|0
    0|0
    • tamam liseli hadi uyu artık

• seninki nasıl zihniyetse bu da böyle bir zihniyet. hadi pelinsucum hadi

• bak güzel arkadaşım.. ister söv , ister tersle, bağır çağır önemli değil.. ama tecrübeme güven ve bu sözümü iyi dinle.. fakir erkek eziktir mantalitesini beynine yerleştirirsen, günün birinde bir hotel odasında , kenara atılmış ve kullanılmış olarak tek başına uyanmaya mahkum bir kız olursun.. ezik olmayan o kesim var ya hani.. zengin olan.. gözünün yaşına bakmaz, kimse salak değil, ne olduğunu bile anlamazsın, ava giderken avlanırsın.. kullanır atarlar.. yalnız kalırsın ve onurun kırılır.. sen sen ol, var gücüyle çalışıp, evine ekmeğini getiren bir insana, herkesten çok saygı duy.. bugünün ezik fakiri, yarın düzgün bir iş yapar bir anda büyür gider.. ama sana da sahip çıkar ilk günkü gibi.. ama diğerleri.. sadece... sever (!) atar. .

• Zor kazanilan seylee herzaman daha tatlidir uzulme emeksiz yemek olmaz bende oyle 12 yasimdan beri calisiyorum ama dusunuyorumda baba parasi yiyenlerden daha mutluyum bazen onlar en iyisi seyleri elde ettiklerinde bile degerini bilmeyip kisa surede mutsuz olurken ben kendi kazancimla elde ettigim ufacik seylerle bile mutlu olabiliyorum iyi yonunu dusun :)

0|0
    0|0
    • sorun şu 6 yıllık sevgilimi ailesi sırf evim olmadığı için vermiyor bana

• anlatmak lazım ama anlamıyolar. Bana kalsa ben kirada kalır evimi geçindiririm ama illa ev olması gerekiymuş. Nabalım gücüm bu kadar babam zengin değil ki bana miras bıraksın. Fakirler sevemez mi? evlenemez mi? ben aileme taş gibide bakarım ama zaman lazım bir 10 sene kadar ama işte sabır yok ki

• Sen yaoamazsin bunu kizin ailesine kabul ettirmesi gerekiyo sonra siz tanisirsiniz sende gosterirsin mutlu edecegini sorumluluk sahibi oldugunu

Erkekler Ne Diyor 5

• Her babası olanın arabası olmuyor bazı babalar miras diye borç bırakıyor.

0|0
    0|0
  • Olur kardeşim zengin olsaydın Allah bilir halin ne olurdu şukret halıne

0|0
    0|0
  • Bu saatte uyuyup, güne zinde başlamadığın için.

0|0
    0|0
  • Kardeş

Gece 3 de kargoda çalıyorum sabah 11 e kadar 12 de taksiyi alıyorum akşam 8 e kadar 8 de uyuyorum gece 2,5 da uyanıyorum sen hesap et halimi

0|0
    0|0
  • Yaw ne evi kadeş ev alsan 20 sene onu mu ödücen al kendine bir araba ye iç gz gerisini salla

0|0
    0|0
Yükleniyor...