Ne bacaklarımı paylaşıyorum nede gögüsümü sadece türkiyenin uzaydan mukemmel görünüşünü?

Tabi birde bunun yaradanı vardır degil mi :?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunu yaradan varsa, niye uzaktan mükemmel gözüken, ama içi kurtlu bir ülke yaratsın ki? 😎

0|0
    0|0
    • mütün mahlukatı sınamak için okuman yzman var sanırım beyninde var gibi gözüküyor bak ac oku kuranı en belrgin özeligi nedir biliryormusun okumaya başlayacagın zaman sana seytanın vesveseleri gelcek ömründen görmedigin rüyaları göreceksin. sana bir şey anlatayım kendi yasadıgım bir olay yüşa tepesinde hzreti yüşanın kabri bulunur dini anlamda insanın huzura kavusturan bir yerdir orası tabi müslümanlar için bir gün arkadaşlarla gittim ona dua ediyordum. mezarda saten 7 metre neden dir bilemeyiz. neyse birden bire mezarrın üstündeki ciceklerin hareketlendgini gördüm okadar cok şaşırdımki yanımdaki arkaşallarıma bile seslenemedim orada yasanan neydi biliyormusun o an ya kalp gözüm acıldı ya da onların allaha ettigi zikirlere şahit oldum saten gözlerim doldu aglamaklı oldum.. sen bunlarada bir bahane bulmaya calışma hakikati gör..

• Göremedik ki.

0|0
    0|0
  • En guzeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...