Evli kızlar çalışmalı mı çalışmamalı mı ?

Evli kızlar çalışmalı mı çalışmamalı mı? neden ? ?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çalışmamalı.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence calismali evli olmasi bisi degistirmez kocasina bagimli kalmamali kendi ayaklari ustunde durmali...

0|1
    0|0
  • Çocuk olduktan sonra çalışmasa da olur. Çocuk biraz büyüyünce tekrar işe girebilir ama girmese de olur tek kişinin maaşı yetiyorsa.

0|0
    0|0
  • İsterse çalışmalı tabiki kimseye muhtaç olup kimsenin eline bakmak zorunda değil hiçbir kadın hepsi kendi ayaklrı üzerinde durabilmeli

0|1
    0|0
  • isteyen çalışsın.. şahsen ben olsam çalışırım.

0|0
    0|0
  • Çalışmamalı tabi ki nicin evleniyo erkege bakmak icin e erkek de kadına bakmalı kadın çalışırsa sen seks yemek cocuk isini unut hic evlenme daha iyi

0|0
    0|0
  • Çalışmalı diye bir zorunluluk yok ama maddi nedenlerden iki tarafta çalışmalı bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şimdi yazacağım benim hayat hikayemden kısa bir kesit... Bunu özellikle ben çalışmam kocam baksın ya da ben bakarım karıma evde otursun diyenler iyi okusunlar. Babam oturduğumuz ilçenin hatırı sayılır varlıklı esnaf ve çiftçilerinden di. Beyaz eşya , manifatura, kahve, lokanta ve zahire dükkanları vardı. Yani bu varlığına güvenerek PTT memuru olan annemin evlendikten sonra çalışmasını istememiş ve isstifa ettirmiş. Ve ben 4 , kardeşim 3 yaşındayken babamı kaybettik. Malına alacağına sahip çıkacak ne dayı ne amca olduğu için hepsi elden gitti. Dedemin evine taşındık. Nene dede annem ben ve kardeşim. İlk zamanlar babamın arkadaşları annem adına PTT Gen. Md lüğüne dilekçe yazarak tekrar işe başlamasını sağlamışlar. Eğer annem çalışmasaydı şimdi ki zamanla 1000 lira gibi bir emekli maaşı alan dedem bize nasıl bakardı? Beni ve kardeşimi nasıl Üniversiteye yollardı? Şu Osmanlı kafasını bırakıp, ölüm gerçeğini aklınızdan çıkarmayın. kadınlarınızın namusu ile çalışacağı her işte eğer istiyorlarsa onlara destek olun. kızlar sizde kocalarınızı sağmal inek gibi görmeyin... Bir pazar parasını bir ruj parasını bile utana sıkıla istemek hoşunuza mı gidecek? Yapmayın...

0|0
    0|0
  • Isterse calismali istemezse calismamali

0|0
    0|0
  • hayat müşterek ve zor
    çalışmalı

0|0
    0|0
  • çalışmalı bence bu eş tarafından kısıtlanmamalı

0|0
    0|0