Gerçekleşmesini istediğin bir hayalin var mı?

Gerçekleşmesini istediğin bir hayalin varmı?

1|4
38|72

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sadece sevdigim yanimda olsun..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 71

• Devletin başına geçmiş Türkiye Nasyonal Sosyalizm Partisi'ni faaliyete geçirmişim. Ülkedeki Türk ırkı dışındaki herkezi sürmüşüm karşı geleni öldürmüşüm. Bütün dünya bana itaat ediyor isteyerek yahut istemeyerek. Ülke ekonomisi tavan yapmış diğer ülkeler borç dileniyorlar. Halk ırkçılığa bu zamana kadar nasıl karşı çıktığını sorguluyor. Bana kahraman gözüyle bakıyorlar. Bense ideallerimi gerçekleştirme sevinci ve zafer sarhoşluğuyla yeni liderler yetiştiriyorum.

1|0
    0|0
  • Şahsen ben kendime küçük hayaller ediniyorum sürekli.. Elde ettikçe bir küçük hayal daha bir küçük hayal daha.. Her elde etmemde küçük küçük mutluluklar :) Çokbüyük ve tek bir hedefim olursa bir gün ona ulaşmak fikribile insana tuhaf hissettirir..'' İstediğim oldu, ya bundan sonra? '' sorusunu sormak yerine küçük şeylerle mutlu olmayı öğrenmek gerekiyo.. Tabi zihnimin yerinde kocaman hayallerim muhakkak ki var.. Ama ulaşmak için kendimi paralamam asla.. Ne kadar doğru cevap oldu bilemiyorum ama içimden geçen buydu, yazmak istedim sevgili dostum :)

1|0
    0|0
  • Medeni bir Türkiye

2|0
    0|0
  • Gerçekleşmesini isteğim bir hayalim yok aslında ama gerçekleştirmek istediğim bir hayalim var. Resimdeki araç ile Türkiye turu hatta mümkün kılabilirsem dunya turu :)

http://hizliresim.com/y55Vna

1|0
    0|0
  • Tek hayalim var hayalimin hayali olmak...

1|0
    0|0
  • Ben Bazen Elimdeki Telefonu, Çakmağı Bulamıyorum.. Doğru İnsanı Bulamamış Olmam Gayet Normaal. :D

1|0
    0|0
  • Cemil'imle ortak br tabanda buluşmak istiyorum. 20 kişilik bir veritabanı ekibi de olabilir bu dsfsdg @nedesembilemedim36

haşırt.

1|0
    0|0
  • Varr sis

1|0
    0|0
  • Sus anlayacaklar diyeceğim bir hayali aman şey yani korkusu var @kermitttt in hayal dediğine bakmayın.

Cayırt

1|1
    0|0
  • Hayatin zikiciligini ne kadar ogrenirsen o kadar hayal kurmaktan vazgecip gozunun onune bakip ani yasarsin.

1|0
    0|0
  • Yürüyen uçah

1|0
    0|0
  • var müdür.

1|0
    0|0
  • zengin olsam yeterli

1|0
    0|0
  • Babamın ismini taşıyan bir şey yapmak istiyorum

1|0
    0|0
  • Bir tane var..

1|0
    0|0
  • evet, var.

1|0
    0|0
  • Vardır herhalde

1|0
    0|0
  • Tek bir hayalim var o da imkansız gibi birşey. Hayal kurmayı bırakalı çok oldu.

1|0
    0|0
  • Niagara Şelalelerini görmek

1|0
    0|0
  • Ayakda duracak kadar ekonomik kuvvet birde çocuk evlad edinip paşa paşa yaşamak istiyorum budur yani :D

1|0
    0|0
  • Hayal kurmam.

1|0
    0|0
  • vardır elbet

1|0
    0|0
  • Sınavı kazanmak, oyuncu olmak, yazar olmak, siyasetçi olmak, karavan ile dünya turu, sahaf açmak

1|0
    0|0
  • Böyle iyiyim

1|0
    0|0
  • tüm hayallerimi gerçekleştirdim. artık hayal kurmuyorum

1|0
    0|0
  • Evet var sırayla gerçekleştiriyorum

1|0
    0|0
  • Hayal kurmam.

1|0
    0|0
  • aldatmayan eş :)

1|0
    0|0
  • ben çok yakışıklıydım çok güzel bir kızın resmi var bende, onu yanımda olmasını çok istedim birde şarkıcı olmayı istemiştim iki hayalim vardı bu dünyada.. ikiside olmadı zaten yakışıklılıkta kalmadı o kadar.

1|0
    0|0
  • evlenmekk

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    41

Kızlar Ne Diyor 37

Yükleniyor...