Hiç bulunduğun şehirden tanımadığın yerlere kaçıp gitmek istedin mi?

Hiç bulunduğun şehirden tanımadığın yerlere kaçıp gitmek istedin mi?
bazen kaçıp gitmek istiyorum bu şehirden, insanlardan, geçmişimden, bugünümden, yarınımdan. Her şeyden uzaklaşmak, kimsenin olmadığı bir yerlerde kafamı dinlemek istiyorum. Kalabalık… İçimi bunaltıyor bazen. Aslında içimi bunaltan daha çok, bu kadar kalabalığın içinde yapayalnız olmam. Bu kadar kalabalığın içinde kulaklığım ve kitaplarımdan başka hiç kimsemin olmaması. Gerçekten “dost” diyebileceğim hiçbir yakınımın olmaması. İçimde çok büyük boşluklar var ve ben ne yaparsam yapayım dolduramıyorum o boşlukları. İçim acıyor. İnsanın içi acır mı hiç? Acıyor işte..

2|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• evet çok istedim ve bunu her istediğimde gerçekten bu şehirden mi kaçmak istiyorsun diye sordum her seferinde. aldığım cevap hep hayır oldu. nereye kaçarsan kaç yanında kalbinde taşıdıklarından kaçamazsın. unutma

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• İki sokak aşağısına kaçıldığında bile dünyaları unuttuğu dönemleri olabiliyormuş insanın. Ne güzelmiş o günler. Öpüyorum hepsini..

haşırt.

1|1
    0|0
  • Beni bu hale getiren beynimdeki düşünceler ne yaparsam yapayım o düşünceler peşimden gelecek. Kaçıp gitmek istedim ama anladım ki bu düşüncem çok anlamsızmış.

1|0
    0|0
  • Gitsem napacam aman üşenirim.

1|0
    0|0
  • peki kaçınca ne olacak? kendinden kaçabilecek misin

1|0
    0|0
  • Evet, İstedim.

1|0
    0|0
  • Yozgattan kaçıp gitmek istedim Papua Yeni Gine'ye kadar yürüyerek yalın ayak hem de:((8

Cayırt

1|1
    0|0
    • Son parantezi koyamamışsın 8 yazmışsın, yakışmadı Cemil'im olmadı, shift tuşuna tükürmek istedim dilim damağım kurumuş olmasına rağmen sdfsdf demek beni yönetimin önüne atarsın sen, bundan sonra troll'ün olucam senin sfsdf

• yine geldiler kaçın :D

• Yalnız_erkek mi? ağzını çalkala lan bu nasıl beddua böyle dfghsfj tamam bb dsfs

• Istedim yaparim oyle seyler arada

1|0
    0|0
  • hayır ıstemedım cunkı ben ıstedıgım an ıstedıgım yere gıtme ımkanım var sadece ben gıtmek ıstemıyorum bulundugum yerden memnunum

1|0
    0|0
  • hee gittim, orada aynı bok :)

1|0
    0|0
  • nirvanasını yaptım hemde
    rusyaa

1|0
    0|0
  • Kaçarsam anamın yanına kaçarım. Kaz dağları falan

1|0
    0|0
  • Şu an olarsk tam o dediğini yapıyorummm

1|0
    0|0
  • Senin tatilin gelmiş.

1|0
    0|0
  • Evet aynıyız.😞
    Bazen tanıdığım insanların olmadiğı yerlere gitmek istiyorsun..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İnsanız işte bazen kendimize, çoğu zaman da içimize sığmayız. Öyle bir çıkmazın içinde boğuluyormuş gibi hissederiz ki, kaçmak tek çare gibi görünür.. Herkesi, herşeyi olduğu yerde bırakıp yeni bir çizgide, yaşamda hareket etmek isteriz.. Ve evet, yaptım aslımı, hayatımı geride bıraktım olması gerektiği gibi. Şimdi en azından kafam rahat

1|1
    0|0
  • İstesim ne olacak ki kacip gitmek cozum mu inan ki butun sorunlar pesinden geliyo hicbisi unutamiyosun. Unutman lazim kacip gitmek degil. Ama oyle kolay unutamiyo insan...

1|0
    0|0
  • Evet çok istiyorum.. yurtdışına çıkmak istiyorum kültür şoku yaşayabileceğim bir yere gidebilsem keşke ama para yok😕

1|0
    0|0
  • İstemedim

1|0
    0|0
  • İstedim

1|0
    0|0
  • Ben artik onu yapiyorum şükür.
    Yeni bir şehir, yeni bir is, yeni bir hayat.
    Hayirlisi.😁

1|0
    0|0
  • Tabiki

1|0
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • Evet şu an gerçekten çok uzaklara gitmek istiyorum

1|0
    0|0