Bu aralar gereğinden fazla sosyalim fakat bu durumdan sıkıldım bana yardım eder misin?

Arkadaşlar ben geçen sene yatay geçiş yaptım ve tek eve çıktım ne alakaysa ama baya yalnız kaldım neyse bu sene de baya bir çevre edindim ama b. ku çıktı artık biraz kendime zaman ayırmak istiyorum fakat arkadaşlarımdan da kopmak istemiyorum ne önerirsiniz yardım edin bakın yemin ediyorum daha yeni eve girdim 😫😫😫

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ayrilma onlardan özlersin o ortami. Ben Istanbula geri dondugum icin cok pismanim keske kaderimiz boyle yazilmasaydi.

1|0
    0|0
    • Sen daha yolun başındasın elbet unutursun

• Istanbula geldigin zaman sana hemen hemen herkes samimi davranir. Ama bu insanlar ayrica icten pazarlikli or*spu cocuklaridir. Buraya geleceksen ayik ol carpmasinlar seni.

• Helal beee daha dikkatli olacağım 😊

En İyi Kız Görüşü

• asosyallıgı dene kanka. eve cagır onları ya da bıraz kafa dınlıcem falan de

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• napalim basinimi sevem?

1|0
    0|0
  • Iflah olmazsin sen bence.
    Laf dinlicegini bilsem yardimci olurumda ama triplerin cekilmezdir simdi senin :D

1|0
    0|0
    • Olur mu öyle şey neden burda soru soru sordum kii düşüncelerinizi yazmayacaksanız

• Sosyal hayati bir kenara birak okula odaklan

• Şiir yazmaya basla bir süre sonra dinlemeyede baslıyorsun, daha cok yazmak istiyorsun yazmak istedikcede kapanıyorsun. Tabi bir kız üzerinde ne kadar etkili olur bilemem :)

1|0
    0|0
    • Zamanım olsa ders çalışacağım zaten 😂

• Bir süre sonra zaten istemesende koparsın devam et :)

• Sene başından beri böyle

• O ortamlarda adamı yemeye çalışırlar dikkat et arana mesefe koy onlarla ama tek tabancada takılma kimseyle aranı kötü tutma fakat çokta cıvıtma

1|0
    0|0
    • Bende orta nokta yok hep en uç

• Hem yalnız kalmak istiyorsun hem asosyal olmayayım diyorsun :D Öyle birşey söz konusu ise biz neden bukadar yalnızız ya.

1|0
    0|0
    • Yalnızlık asosyallik değildir kiii

• Peki kendine hiç sordun mu neden diye

• Sordum :) Sanırım kusurlarım fazla. Manevi değil yani kişiliğim değilde dış görünüşüm sanırım bilmiyorum. Ve okulu açıktan okuyorum gezmiyorum. Sokakta yürürken hiçbiryere bakmıyorum. Başım öne eğik yürürüm. Ne bileyim öyle işte.

• Alışmışsın sen artık, işlemez sana

1|0
    0|0
  • Birkaç arkadaş al eve hem temizlik felan kolay olur bulaşık falan çok uğraşmazsın hemde evde monopoly okey tavla gibi oyunlarla vakit geçirirsiniz

1|0
    0|0
  • kolayı var
    hemde cok kolay

1|0
    0|0
  • kesin hep senin eve doluyorlardır :DDD

1|0
    0|0
    • Evet ya ev toplama kampı gibi
      Sabah bir kalkıyorum salonda 3 kişi bunlar ne ara geldi ya oluyorum 😂

• Eminim tanımıyorsundur burda takılmaya pek vakit bulamıyorum 😂

• bekliyorum bakalım haydi sene :))

• Kızım ne işin var bu saat e kdr disarida anneye selam söyle senin kulagini ceksin

1|0
    0|0
    • Ahaha 😂 21 yaşındayım bırak da kendi kararımı kendim veriiim annem ne alaka 😂

• Aa ne demek ne alaka anne o anne istedigini yapar :P çok gec geliyosun
      işte eve kabul et otur yerine :)

• Iııı şey pekiii madem 😂 Kabul

Kızlar Ne Diyor 1

• İyi geçindiğin bir iki arkadaşını evine al hem masrafı bölüşmüş olursun hem yoldaş edinmiş olursun

1|0
    0|0
    • İstemiyorum ki ağır bir bölüm okuyorum insan istesem yurtta kalırdım 😊

Yükleniyor...