Ülkemizde kadına gereken değer veriliyor mu?

Evet 8 Mart Dünya Kadınlar gününe saatler kalmışken... Ülkemizde kadına gereken değer veriliyor mu sormak istedim... Sizce?

• Hayır, gereken değerin verildiğini düşünmüyorum
    85% (61)47% (16)73% (77)Oy Ver
  • Evet, (hiçbir zaman yetmez ama) değer verildiğini düşünüyorum
    15% (11)53% (18)27% (29)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Abartmayın arkadaşlar. Her ne kadar toplumumuz günden güne yozlaşıyor, kadınlara ve çocuklara verilen veya verilmesi gereken değer günden güne azalıyorsa da toplumun genelinde kadına, çocuğa ve anneye gereken değer veriliyor. Halen kadınlara öncelik tanınıyor nazik yaklaşılıyor. Kusura bakmayında bu grafikteki kadar kötü durumda da değiliz.

Hayatın her alanında olduğu gibi burada da yapmanız gereken öncelikle elinizdekinin - sahip olduğunuzun kıymetini bilip sonra onu daha iyi hale getirmek olmalı.

0|1
    0|0
    • Üzüldüm cidden. Bizim toplumda hiç yok gibi davranmışlar.. Sonra bu günleri de ararsınız..

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 13

• Veriliyor.

0|0
    0|0
  • Kadına değer verilip verilmediğini bir gün sorgulayıp diğer 364 gün sorgulamıyoruz veriliyor mu şimdi değer?

1|0
    0|0
  • Türkler tarihi boyunca kadınlara çok değer vermiştir

0|1
    0|0
  • Kadını bırak kendi vatandaşına değer vermiyo gidiyor suriyelilere maaş veriyo iş yeri açıyor bizden iyi yaşıyolar

0|0
    0|0
  • B dedim.

0|0
    0|0
  • Ülkende insana değer veriliyor mu ki kadının olsun...

2|0
    0|0
  • ulan asıl zulm goren erkek be bı yere gıt kadın oncelıklıdır iş yaparken oo kadın yapamaz sen yap abı erkekler ne cekıyo bılıyonuzmu erkeklere özgurluk :d

0|0
    0|0
  • Cevap "a".

0|0
    0|0
  • Kesinlikle değer verilmiyor hor görülüyor :|

0|0
    0|0
  • bizede değer versinler arkadaş kadına herkes değer veriyo zaten

0|0
    0|0
  • Ülkemizde kadına değer verilmiyor bence çünkü sevgilisi olanlar çok kaba

0|0
    0|0
  • Hayır verilmiyor bence

0|0
    0|0
  • kat kat fazlası veriliyor, kızlarımız zaten kendilerine prenses muamelesi çekilmesini bekliyor

0|0
    0|0
    • bir kızın tecavuze uğradığı, her aksam bir kadının cinayetini izledigmiz haberlerde prenses muammelesi deilde insan muammelesi cekilmesini bekliyoruz.

• Kendilerine prenses muammelesi cekilmesini bekliyo dedigi icin oyle bir yorum yaptim.

• @Tiasta öyle, bazı prensesler kötü ellere düşüp harap oluyor

Yükleniyor...