Travestiye hiç benziyor mu?

Haberi okumasam kadın sanırdım. Ben kızım diye dolaşan bir çok kıza taş çıkartırmış ama yazık olmuş. Bir çok kız eminim böyle olabilmek için nelerini vermezdi :)))))
travesti buse

Güncellemeler:
Cahiller yorum yapmasın.

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Benden güzelmiş

0|1
    0|0
    • O erkek haliyle güzel olabiliyorsa sende olabilirsin. Demek ki makyaj, saç, giyim sitilin yanlış.. Değiştirmelisin.

• Yok şaka yaptım 😊 ama güzelmiş bizde dogalı var çok sükür

• No problem o zaman :)))

En İyi Erkek Görüşü

• bir anım aklıma geldi bigün arkadaşla kadıköyden arabayla rıhtıma inioz, arkadaş kaldırımda yürüyen birine kesildi, kıza baktım travestiydi bence.. "Olm travesti sanki o" dedim. Dedi ki;"Lan bu travestiyse kızların alayını camiye doldurup ateşe verelim" :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Gayet çirkin.

0|1
    0|0
  • Allahın belası pislik ruh hastası. Çok üzüldüm Allah rahmet eylesin. Eminim oda bu karmaşada yaşamak istemezdi. Hakettiği huzuru gittiği yerde bulur inşallah. Gerçekten güzel bir kadınmış.

0|1
    0|0
  • ne kadar da güzelmiş oysa. Habere ise damgaymış gibi travesti yazmaları saçma olmuş. Mesela ben öldürülsem kısa saçlı melike mi diyecekler yani? Seçimlerin yargılanması ne kadar da üzücü :(

0|1
    0|0
  • Karı boşatır karı sadfasdfa vallahi çatır çatır

0|1
    0|0
  • Kadın öldürülmüş allah bilir sırf kadın olduğu halde erkek bedeninde doğduğu için travesti olduğu için öldürülmustur ve sen bedenine mi taktın bu başka birinin cinayet haberi olsaydı tepki verip üzülürdün lakin buna gülücük bile koyabiliyosun neden çünkü travesti haberde bile mehmet olarak anilmis isminin buse olmasina rağmen neden çünkü o "kadın" değil travesti insanlık nereye gidiyor böyle.

2|0
    0|0
    • Demagoji yapmaya çalışma.. Ölümüne sevinmiş değilim. Konuyu çarpıtarak prim yapanlardan hiç hoşlanmam.

• Ne prim yapmasından bahsediyorsun ya ben kendim LGBT bireyi bir kadınım ve bu olayları duydukca okudukca sonumuzdan supheleniyorum insanlar bu kadar kötü olmamalı bahsettigim şey bu bunun adı prim değil.

• ölümüne çok sevinmişim nerdeyse göbek atacakmışım gibi lanse etmeye çalışıyorsun. Oysa ki orda ki gülücüğün burda bulunan kızları kızdırmak için yapılmış bir hareket olduğunu anlamadan yargılamaya çalışıyorsun.

• Travestiye pek benzemiyor ama 0 doğallık var

0|1
    0|0
    • aynen haberi açar açmaz üstteki sarışın haline gördüm.. Gerçekten de çok orijinal bir güzelliği var..

• Şeker buse😂

0|1
    0|0
  • yazık ya..

0|1
    0|0
  • Sen travestiye bile hallenirsin. Buradan cikardigimiz ders. :D

0|1
    0|0
    • Travesti ye bile derken travesti dediğin zaten bir kadın kadına hallenebilir

• Yok daha neler. Kafayı daha yemedim. Ama travesti olduğunu bilmesem. Böyle bir tip karşıma çıksa inan kız sanarım

Erkekler Ne Diyor 4

• Valla ben isim geregi kapi kapi gezerken karsilastim, seda adi. Anlamadim travesti oldugunu 8 dakikaya yakin konustuk ustunde gecelik vardi vay be faln demistim hatta, 2 kat asagi indim teyzeye sordum sorununuz var mı diye, tek soruum 2 kat ustteki travesti dedi, pardon dedim daire kac x daire dedi , bir yanlisiniz olmasin hanim efendi o bayanmi travesti dedim , kestirmediyse hala oyle yavrum dedi, devam edemedim ogleden sonra psikolojim bozuldu. Sesi, gorunusu, hareketleri mimikleri vucudu dedim vay be ne ilerlemis helal olsun. Ama ogleden sonra kusma noktasina kadar geldim.

0|1
    0|0
  • osmanbey nişantaşında yolundakine rastlarsanız bakın kız sanmazsanız şerefsizim gerçek bir bayanın yüz hatlarına bacak yapısına bel inceliğine sahip sordum birine öğrendim hormonu basmışta öyle olmuş :D

0|1
    0|0
  • belli ediyor yine de.

0|1
    0|0
  • Değişik bir tip :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...