Saygı duymayı biliyor musunuz?

Bizden olmayanı, bizim gibi düşünmeyeni sevmeyiz. Arada istisnalar olsa da genel olarak böyle düşünen bir toplumumuz vardır. Bir de yetmezmiş gibi, saygı bekleriz. Peki siz, her açıdan sizin gibi olmayan birine saygı duyuyor musunuz?

• Saygı duyarım, herkes benim gibi olmak/düşünmek zorunda değildir.
    90% (66)86% (36)89% (102)Oy Ver
  • Hayır efendim, ne münasebet! Asla saygı duymam.
    10% (7)14% (6)11% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• Saygı duyarım, herkes benim gibi olmak/düşünmek zorunda değildir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim gibi düşünmeyene saygı duymak işimin bir parçası. Aksi halde hem sosyal yaşantımda hem özel yaşantımda birçok sorun yaşardım... Her insan kendi beyni ve vicdanına hesap vermeli, yargılamak "öteki" insanların işi olmamalı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Vaziyetler bizde zevkten önce geliyo

1|0
    0|0
  • Hayır efendim, ne münasebet! Asla saygı duymam.

1|0
    0|0
  • Bazenn

1|0
    0|0
  • Bkz. Herkesin hayatina kimse garisamaz

1|0
    0|0
  • Bence her şey saygı çerçevesi içinde olmalı ve yaşanmalı bir görüş !!!

1|0
    0|0
  • akp lilere asla saygi duymam

0|0
    0|0
  • söz konusu islama inanan ortadoğulularsa onlar saygı nedir bilmez... evet. ayrıca bana saygı duyan herkese saygı duyarım. hiçbir lgbt üyesi bana tehdit içerikli mesaj yazmadı. laikler deseniz yine aynı... ama müslümanlar farklı. onlar kendileri gibi olmayanı sevmiyor. düzeni yıkıp ülkelerini mahvedip sonra avrupaya kaçıyorlar. niye istesin adamlar müslümanı değil mi? neyse uzattım biraz... (mesaja saldırsanız dahi bu hakikat D-E-Ğ-İ-Ş-M-E-Z! önce özeleştiri yapmalısınız. )

0|0
    0|0
    • ayrıca islama laf ettiğimi düşünenler var ise önce kendilerini yargılasınlar... onlar yıllarca herkese küfür ettiler. 2014 cb seçimleri öncesinde facebookta anti kemalizm diye bir sayfada ülkenin kurucusuna yarım sayfa küfür ediliyordu. sonra saygı bekliyor hepsi... umarım avrupa ve amerikan orduları karşısında da müslümanım elhamdülillah derler... :D )

Kızlar Ne Diyor 9

• Sorsan herkes saygı duyuyor..
    Gerçek anlamda saygı duyabilen kişi sayısı o kadar fazla değildir.

1|0
    0|0
  • insanlar farklı düşünür farklı yorumlar farklı anlar saygı duymalısın ayrıca çoğunluk saygı duyarım yazmış atmasınlar bir taraflarından ateistin teki bişey yazıo tüm dinciler atlıo akp yi biri kötülüo atlayıp tayyipi savunanların sayısı az değil. sallamayın yani

0|0
    0|0
  • Herkesin kendine has bir kişiliği vardır. Herkes benimle aynı duyguları hissedecek ya da aynı olacak diye bişey yok o yüzden saygı duyarım

1|0
    0|0
  • Evet biliyorum

1|0
    0|0
  • Saygı duymam tahammül ederim

1|0
    0|0
  • Lafa gelince herkesin saygıda kusuru yoktur fakat burada bir konuda tartışırken bile yorumlara nasıl saygısızlıklar yapanlar var.

1|0
    0|0
  • A dedim

1|0
    0|0
  • Bana saygılı olana ben de saygılı olurum.

1|0
    0|0
  • Saygı duyarım ama benim düşüncemi hakaret eden birisine hayır. Mesela şöyle Atatürk'ü sevmeyenler olabilir saygı duyarım ancak nankörlük edip küfredenlere asla saygı duymam.

1|0
    0|0
Yükleniyor...