Dertleriniz neler? Şu an hayatınızdaki sorunlar neler?

Ben başlayayım; İnsanlardan çok rahatsızım kalabalık yerleri severim ama evimin kalabalık olması hoşuma gitmiyor ailem sürekli misafir kabul eden bir aile. Sevdiğim adam beni sevmiyor mesela bir derdim de bu başkasiyla sakalasmasi gulusmesi o kadar canimi acitiyorki her an hatirladikca içim burkuluyor. Kendimi sevmiyorum kendimde begendigim hic bir özellik yokken onun bana aşık olmasını bekledim. Kendimi ben bile beğenmezken o neden bana aşık olsunki o da haklı. Ygsye desen zaten birkaç gün kaldı. Var mı böyle dertleriniz?

0|1
4|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• beni adice terk eden sevgilimi unutamamak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kendimi seviyor ve beğeniyorum. ailemden yana da bir sıkıntım yok her türlü destekliyorlar. sırf benim için eve aylardır misafir gelmiyor. Tek derdim ygs ve akrabalarımın kötü olması

0|0
    0|0
    • Benim de ailemden yana kesinlikle bir sıkıntım yok sadece meslekleri gereği fazla sosyaller. Ders çalışmak için ayrı odam var ama evin kalabalik olmasi artik hosuma gitmemeye basladi.

• Bence de kardeşim

• demekki o senin sevgilin degil insannıın gercek aşkı yanında mutlu olagagı kişidir acı cektigi degil..

0|0
    0|0
  • Şu an askerlik gorevimi yapiyorum tek dusuncem gelecek ve uzman çavuşluk sinavini kazanmak :)

0|0
    0|0
    • Abim kazandı benim abim bile kazandigina göre sen de kazanırsın çok kolay merak etme sadece doktor kontrolünde sorun çıkmazsa hayırlı olsun şimdiden :)

• Tesekkur ederim :) insallah :)

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...